1. Domů Brother
  2. O společnosti Brother
  3. Životní prostředí a udržitelnost
  4. Cool Earth

Od počátku našeho partnerství jste nám pomohli: 

Two green trees icon

Záchrana více než 27 000 000 stromů

Green industrial factory icon

37 milionů tun uloženého uhlíku

Green icon of three users

Posílení 7 komunit

Cool Earth school girls holding hands around a tree in the rainforest

 

Jak pomohli zákazníci společnosti Brother 

Recyklací společně chráníme deštné pralesy. Jako součást našeho recyklačního programu Brother spolupracuje s organizací Cool Earth, která spolupracuje s domorodými komunitami na zastavení odlesňování deštných pralesů. Od roku 2009 jsme pomohli komunitám prosperovat v biologicky nejrozmanitějších a nejdůležitějších prostředích naší planety a chránit ekosystémy, které uložily více než 37 milionů tun uhlíku. 

Tato práce je pro budoucnost naší planety životně důležitá a my jsme nesmírně hrdí na to, že zákazníci společnosti Brother každý den přispívají k tomuto globálnímu úsilí. 

Podívejte se na další iniciativy Cool Earth

Chcete recyklovat produkt Brother? Pomozte nám

Cool Earth director Matthew Owen smiling in an outdoor setting

Brother International Europe podporuje Cool Earth již více než 10 let a společně věříme, že řešením klimatické krize jsou lidé. To je, kromě peněz, to, co nás pohání a inspiruje ke změně. Podpora společnosti Brother umožňuje kroky k lepší budoucnosti. Nikdy nebyla lepší doba pro revoluci v ochraně přírody a života na Zemi a my jsme hrdí na to, že ochraňujeme 70 000 hektarů deštného pralesa. Společně bojujeme s klimatickou krizí.

Matthew Owen, ředitel organizace Cool Earth 

Isao Noji Managing Director of Brother International Europe sat on a chair smiling

Společnost Brother je velmi hrdá na své dlouholeté partnerství se společností Cool Earth. Naši zaměstnanci i zákazníci pokračují v ochraně deštných pralesů prostřednictvím mnoha iniciativ, včetně půlročního znalostního kvízu a systému recyklace tonerů.

Isao Noji, generální ředitel, Brother International Europe

Young girl supported by Cool Earth smiling

Cool Earth

S organizací Cool Earth spolupracujeme od roku 2009 a za tu dobu jsme pomohli zachránit miliony stromů v nejohroženějších biotopech světa, ale společně můžeme pomoci ještě více. 

Podpora společnosti Cool Earth