1. Domů Brother
  2. O společnosti Brother
  3. Životní prostředí a udržitelnost
  4. Cool Earth

Od počátku našeho partnerství jste nám pomohli: 

Two green trees icon

Záchrana více než 32 000 000 stromů

Green industrial factory icon

50 milionů tun uloženého uhlíku

Green icon of three users

Posílení 7 komunit

Cool Earth school girls holding hands around a tree in the rainforest

 

Jak pomohli zákazníci společnosti Brother 

Recyklací společně chráníme deštné pralesy. Jako součást našeho recyklačního programu Brother spolupracuje s organizací Cool Earth, která spolupracuje s domorodými komunitami na zastavení odlesňování deštných pralesů. Od roku 2009 jsme pomohli komunitám prosperovat v biologicky nejrozmanitějších a nejdůležitějších prostředích naší planety a chránit ekosystémy, které uložily více než 50 milionů tun uhlíku. 

Tato práce je pro budoucnost naší planety životně důležitá a my jsme nesmírně hrdí na to, že zákazníci společnosti Brother každý den přispívají k tomuto globálnímu úsilí.

Podívejte se na další iniciativy Cool Earth

Open green forest landscape with trees

Důvody pro záchranu deštných pralesů

Existuje mnoho důvodů, proč musíme chránit naše deštné pralesy. Nejen, že nám poskytují přibližně čtvrtinu všech léků, ale jsou biologicky nejrozmanitějšími ekosystémy na Zemi a obsahují přes 30 milionů druhů rostlin a živočichů. 

Shromáždili jsme 15 faktů o deštném pralese, abychom vám pomohli lépe je poznat.

Úžasná fakta o deštném pralese

Chcete recyklovat produkt Brother? Pomozte nám

Cool Earth director Matthew Owen smiling in an outdoor setting

Brother International Europe podporuje Cool Earth již více než 15 let a společně věříme, že řešením klimatické krize jsou lidé. To je, kromě peněz, to, co nás pohání a inspiruje ke změně. Podpora společnosti Brother umožňuje kroky k lepší budoucnosti. Nikdy nebyla lepší doba pro revoluci v ochraně přírody a života na Zemi a my jsme hrdí na to, že ochraňujeme 78 000 hektarů deštného pralesa. Společně bojujeme s klimatickou krizí.

Matthew Owen, ředitel organizace Cool Earth 

Obrázek Hisashi Ota, generální ředitel Brother Europe

 Jsme hrdí na to, že pracujeme s Cool Earth tak dlouho. Naší vizí „na vaší straně“ je vždy poskytovat našim zákazníkům výjimečné produkty a služby a zároveň dělat, co je v našich silách, abychom omezili náš dopad na planetu, a prostřednictvím Cool Earth jsme schopni podporovat životně důležitou práci, která probíhá po celém světě.

Hisaši Ota, generální ředitel společnosti Brother International Europe

Young girl supported by Cool Earth smiling

Cool Earth

S organizací Cool Earth spolupracujeme od roku 2009 a za tu dobu jsme pomohli zachránit miliony stromů v nejohroženějších biotopech světa, ale společně můžeme pomoci ještě více. 

Podpora společnosti Cool Earth