1. Domů Brother
  2. O společnosti Brother
  3. Životní prostředí a udržitelnost
  4. Brother a oběhové hospodářství

 

Co je oběhové hospodářství?

Oběhové hospodářství se odklání od modelu "take-make-waste" a zabývá se tím, jak lze omezit množství odpadu prostřednictvím sníženého využívání zdrojů, prodloužení životnosti, opětovného použití, obnovy a recyklace. 

Chceme vám usnadnit volbu udržitelného řešení, a proto se snažíme vyrábět odolné výrobky s dlouhou životností, snižovat spotřebu energie, znovu používat, opravovat a recyklovat. Zde jsou některé z věcí, které děláme pro dosažení oběhového hospodářství ve společnosti Brother. 

Brother colleagues in a factory with products

Recyklujte zdarma s Brother

I vy můžete přispět k oběhovému hospodářství jednoduše tím, že nám vrátíte použité inkoustové a tonerové kazety a my je zdarma zrecyklujeme. S vaší pomocí můžeme i nadále minimalizovat náš dopad na životní prostředí. Recyklujte ještě dnes. 

Recyklujte zdarma
Multiple colours of Brother LC3237 ink cartridges

 

Originální spotřební materiál Brother 

Tiskárny Brother jsou navrženy tak, aby fungovaly s naším originálním spotřebním materiálem. Používání originálního spotřebního materiálu minimalizuje spotřebu energie a zajišťuje nejlepší kvalitu tiskárny.

 

Zjistěte více o spotřebním materiálu
Woman sat at desk on a laptop sliming with a shelf in the background and green plants

Společenská odpovědnost firem

Společnost Brother se zavázala k dosažení cílů udržitelného rozvoje spojených národů (SDG). Věříme, že je naší povinností přispět k ochraně životního prostředí a udržitelnosti.

Prozkoumejte naše CSR aktivity
Three Brother technicians in a factory looking at a Brother toner

Výrobek a dodržování předpisů

Společnost Brother dodržuje všechny zákonné požadavky a zajišťuje, aby všechny produkty byly odolné a tiskly ve vysoké kvalitě.

 

Zjistěte více
A woman looking and drawing on a map with others in the background

Hodnoty a filozofie

Společnost Brother se zavázala k odpovědnému, etickému a udržitelnému podnikání, které je realizováno prostřednictvím našich zásad, kodexů chování a Globální charty skupiny Brother.

Zjistěte více