1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Řešení na míru
  4. Objednat spotřební materiál
Dotykový displej na multifunkční tiskárně Brother se třemi ikonami

Snadná objednávka tonerové kazety do tiskárny

Objednání náhradních tonerových kazet pro vaši tiskárnu lze provést rychle a efektivně pomocí služby Objednat spotřební materiál Brother.

Objednat spotřební materiál Brother je služba společnosti Brother, která vám umožní objednat správné tonerové kazety podle potřeby. Na domovské obrazovce tiskárny jednoduše stisknete ikonu „Služby“ a vyberte možnost Objednat spotřební materiál.

 

*€99 doporučená maloobchodní cena bez DPH.

Jaký užitek vám přinese objednání spotřebního materiálu?

Ikona hodin

Efektivnější

Objednejte spotřební materiál, jen když dochází.

Ikona krabic

Úspora místa

Eliminujte potřebu úložného prostoru.

Ikona potřesení rukou

Centralizovaná podpora

Zjednodušte svou IT podporu tím, že budete mít "vše pod jednou střechou".

Objednejte si spotřební materiál ve 3 jednoduchých krocích

Dotykový displej multifunkční tiskárny Brother se třemi ikonami

1. Zvolte "Objednat spotřební materiál"

Dotykový displej multifunkční tiskárny Brother s číslem na displeji

2. Zadejte množství

Dotykový displej na multifunkční tiskárně Brother s úplnou zprávou

3. Požadavek odeslán vašemu poskytovateli služeb

Často kladené otázky

Objednání spotřebního materiálu poskytuje správcům systému nebo servisním partnerům časově a finančně efektivní způsob, jak vám poskytnout originální spotřební materiál Brother. Objednávky se provádějí přímo z Menu zařízení Brother připojeného k síti. Tyto požadavky jsou zaslány e-mailem správci systému nebo preferovanému servisnímu partnerovi.

Doporučujeme, pokud si nejste jisti kvalifikačními kritérii nebo kompatibilitou obrátit se nejdříve na svého dodavatele nebo kancelář Brother office.

Když vaše stávající nebo upřednostňovaná možnost tisku a plně řízený program tiskových služeb nesplňuje vaše přesné požadavky. Služba „Objednat spotřební materiál“ poskytuje podnikům možnost zefektivnit dodávky originálních spotřebních materiálů Brother a splňuje potřebu volby plného řízení tiskové služby.

Služba Objednat spotřební materiál bude funkční pouze pro kompatibilní zařízení aktivovanými touto funkcí. Pro aktivaci služeb Brother je k dispozici licenční klíč, který je k dispozici pro následující zařízení: DCP-L5500DN, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, DCP-L6600DW, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWT, DCP -L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWT.

Nepotřebujete žádný další hardware. Jakmile jsou informace o dealerovi předem naprogramované do zařízení, nastaví se proces objednávání.

Ano. Ochranu PIN kódem můžete nastavit tak, aby zamezila škodlivému používání. E-mailové požadavky odeslané správci nebo servisnímu partnerovi jsou odesílané bezpečně pomocí protokolu SSL nebo TLS.

Ikona služby „Objednat spotřební materiál“ je přidána do servisní nabídky Menu na domovské obrazovce zařízení. Množství spotřebního materiálu lze specifikovat na ovládacím panelu zařízení.

Náš bezplatný nástroj pro stahování licencí Brother Software License Management je nejlepší způsobe, jak aktivovat zakoupené služby nebo řešení. Chcete-li aktivovat službu Objednat spotřební materiál, odešlete do cílového zařízení platný licenční soubor. Více informací naleznete zde

Zobrazit naše Pravidla a podmínky.

Vaše informace budou zpracovány v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů