1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Řešení na míru
  4. Barcode Utility
Skenování dokumentu a čárového kódu

Použití čárových kódů s lehkostí

Skenování mnoha dokumentů najednou, jejich ukládání a přejmenování může být časově náročné.

Software Brother Barcode Utility umožňuje dokumenty, které mají čárový kód skenovat a zpracovávat mnohem rychleji a snižovat množství chyb.

Nástroj pro rozpoznávání čárových kódů analyzuje čárový kód a automaticky zpracovává dokument na serveru. Pomocí pokročilé technologie směrování dokumentů jsou vaše soubory uloženy na požadované místo, automatizují oddělení dávky dokumentů a ukládají každý jednotlivý soubor do požadované složky v síti. To vše lze provést přímo ze skeneru s aktualizací softwaru. Bez potřeby použití počítače je proces správy dokumentů mnohem rychlejší a přesnější.

Zlepšete sdílení a archivaci dokumentů

Barcode-utility-save-time

Úspora času

Zjednodušte proces pracovního postupu pomocí naskenovaných dokumentů s čárovými kódy.
Aplikace Barcode Utility seskupuje jednotlivé stránky do dokumentů a přejmenuje dokumenty na základě informací o čárovém kódu. Ty se pak automaticky uloží jako nové soubory do požadované složky.

Barcode-utility-secure

Větší zabezpečení

Skenování dokumentů ve sdíleném prostředí a ruční přesouvání souborů může často vést ke ztrátě nebo zneužití souborů. Aplikace Brother Barcode Utility poskytuje jasný strukturovaný pracovní postup, při kterém se informace z čárového kódu uloží na přesné konečné umístění.

Barcode-reduce-error

Snížení chyb

Automatizací procesu a použitím dat čárového kódu v dokumentech lze digitální kopie ukládat konzistentně se správným pojmenováním a vždy na správném místě, což usnadňuje vyhledávání dokumentů.

Barcode Utility FAQ

Jakmile je nástroj Barcode Utility nakonfigurován, běží jako služba na pozadí, což vám umožňuje zefektivnit proces pracovního postupu pomocí naskenovaných dokumentů obsahujících čárové kódy. Umožňuje vám automaticky:
1. Seskupovat jednotlivé stránky do souborů dokumentů na základě čárového kódu nebo počtu stránek.
2. Přejmenovat rozdělené soubory dokumentů na základě čárového kódu v rámci stránek.
3. Přesměrovat rozdělené soubory na příslušné místo určení podle čárového kódu v rámci stránek.
Barcode Utility dokáže rozpoznat až 13 nejběžněji používaných 1D a 2D čárových kódů (CODE 39, ITF, CODABAR, CODE 93, CODE 128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, GS1 DATABAR, QR CODE, DATAMATRIX, PDF417)
Dokumenty mohou být skenovány ve formátu PDF a uloženy jako PDF, PDF / A-1b nebo TIFF

Barcode Utility vyžaduje vlastní řešení ADS-2400N, ADS-2800W, ADS-3000N nebo ADS-3600W.

Standardní hardwarové verze tuto funkci nepodporují.

Hot složky jsou sledované složky, které jsou spojeny se specifickými režimy zpracování úloh, které definují sadu směrovacích funkcí a nastavení souborů registrovaných jako profil úlohy. Jednoduché skenování nebo umísťování souboru dokumentu do hot složky povolí spuštění přidružených profilů úloh a automatické uložení dokumentů na správném místě.
Je-li nastavena hot složka (cílová složka), musí být vybrán jeden ze tří režimů zpracování úloh.
1. Použijte všechny povolené profily úloh - Všechny registrované úlohy spojené s hot složkou budou připraveny pro všechny soubory v hot složce.
2. Použijte povolené profily úloh, které filtrují podle názvu souboru - Pro vstupní soubor budou použity profily úloh přidružené k názvu souboru vstupů v hot složce.
3. Použijte povolené profily úloh, které filtrují podle metadat - Profily použité na vstupní soubor budou filtrovány podle metadat popsaných v souboru XML.
Profily úloh obsahují informace o oddělení dokumentů, vlastnostech výstupního souboru a cíli výstupu. Účinná interakce mezi těmito funkcemi je nezbytná pro konfiguraci úloh pracovního postupu.
Výstupní soubor nebo cíl lze pojmenovat definovaným jménem a lze také použít pravidla pro název makra. Kombinací statické cesty s různými pravidly pro pojmenování maker lze vytvořit podsložky jako statickou cestu k cíli souboru.
Klient OS - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
Server OS - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016
Nejlepší způsob, jak aktivovat funkce zakoupených řešení, je bezplatné stažení nástroje pro správu licencí softwaru Brother. Více informací naleznete zde
Máte zájem o software Barcode Utility a chcete se dozvědět více? Vyplňte formulář a jeden z našich odborníků vás bude kontaktovat a odpoví na vaše otázky.
Podívejte se na naše Pravidla a podmínky. Vaše informace budou zpracovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.