1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Řešení na míru
  4. Vzdálený panel
Žena sedící na pohovce s notebookem a na pozadí lidé, kteří mají schůzku

Vzdálená správa v reálném čase

Zařízení společnosti Brother pro podniky obsahují Vzdálený panel, který umožňuje IT oddělení nebo IT poskytovateli služeb vzdáleně odstraňovat problémy s tiskovým zařízením. Ovládací panel tiskového zařízení je možné obsluhovat dálkově z pohodlí stolního počítače IT poskytovatele.

Vzdálený panel pracuje v reálném čase a nabízí kompletní interaktivní rozhraní pro vaše tiskové zařízení. Váš IT poskytovatel může přistupovat k plným funkcím vaší tiskárny, včetně režimu údržby, aby rychle diagnostikoval a vyřešil všechny problémy a umožnil změnu nastavení, jako kdyby byl fyzicky u tiskárny přítomný.

 

*€99 doporučená maloobchodní cena bez DPH.

Jaký užitek vám přinese Vzdálený panel?

Ikona hodin

Úspora času

Rychle a snadno vyřešíte všechny problémy s tiskárnou, aniž byste museli čekat, až se technik dostaví do kanceláře.

Ikona potřesení rukou

Centralizovaná podpora

Zjednodušte svou IT podporu tím, že budete mít vše na dosah.

Ikona zabezpečení

Zabezpečení

Data vašeho tiskového zařízení jsou sdílená přes zabezpečený komunikační kanál zajišťující šifrování vašich informací.

Často kladené otázky

Vzdálený panel poskytuje časově a finančně efektivní způsob pochopení servisních a diagnostických požadavků pomocí programu Web Based Management.

Pokud si nejste jisti kvalifikačními kritérii nebo kompatibilitou, doporučujeme vám, abyste se obrátili na svého systémového partnera nebo na kancelář Brother.

Pokud je Brother vaší existující nebo preferovanou tiskovou volbou, Vzdálený panel poskytuje možnost zefektivnit diagnostiku pro zkrácení prostojů přístroje. Toto řešení lze také využít pro účely školení a předváděcí akce.

Vzdálený panel je funkční pouze pro kompatibilní zařízení aktivované touto funkcí. K aktivaci služby Brother je k dispozici licenční klíč, který je použitelný pro následující zařízení: DCP-L5500DN, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, DCP-L6600DW, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWT, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWT.

Pro zjednodušení použití Vzdáleného panelu je vyžadován pouze přístup ke vzdálené ploše.

Ano, je bezpečný. Virtuální zobrazení dotykového LCD displeje zařízení je řízeno virtuálně ve webovém prohlížeči ze vzdáleného místa pomocí šifrované komunikace SSL, jakmile je ověření uživatele realizované přímo z fyzického ovládacího panelu zařízení.

Jakmile uživatel akceptuje vzdálený panel, může technik IT přistupovat ke všem funkcím dotykového LCD displeje a tlačítkům panelu včetně režimů údržby.

Náš bezplatný nástroj pro stahování licencí Brother Software License Management je nejlepší způsobe, jak aktivovat zakoupené služby nebo řešení. Chcete-li aktivovat službu Vzdálený panel, odešlete do cílového zařízení platný licenční soubor. Více informací naleznete zde
Máte zájem o službu Vzdálený panel a chcete se dozvědět více? Vyplňte níže uvedený formulář a naši odborníci vám pomohou s případnými dotazy.

Zobrazit naše Pravidla a podmínky

Vaše informace budou zpracovány v souladu s našimi Zásadami ochrany osobních údajů.