1. Domů Brother
 2. ‌Brother pro domov
 3. ‌Organizace vašeho domova
Tři krabice, šanony, pořadač a dvě rostliny umístěné na policích

Udělejte si svůj domov méně komplikovaný

Nabízíme výběr snadno použitelných zařízení na lepení papíru a zařízení pro laminované štítky, které vám pomohou usnadnit organizaci vašeho každodenního domácího života.

 • Komplexní výběr barev a šířek - přizpůsobte si štítky tak, aby vyhovovaly téměř jakémukoli stylu značky, nebo pro soubory a složky s barevným kódováním
 • Zjednodušte své administrativní procesy - snadno identifikujte soubory, úložné boxy a regály
 • Odolné a trvanlivé- naše laminované štítky jsou vyrobeny tak, aby vydržely, takže si můžete být jisti, že budou stále dělat svou práci tak dlouho, jak je budete potřebovat
 • Přenosná zařízení- malá a snadno přenosná se snadným připojením
 • Tiskárny štítků s možností připojení k počítači/smartphonu– se softwarem pro úpravu štítků a předem navrženými šablonami pro všechny domácí aplikace 
 • Záruka - dodává se se všemi výrobky na označování pro větší klid

Prozkoumejte řešení pro domácí štítky

Uspořádání vašeho domova, místnosti po místnosti

Uklizený domov je šťastný domov

Každodenní rutina

Usnadnit život na denní bázi

Žluté tričko se jmenovkou umístěnou uvnitř límečku

Zpět do školy

Naše přenosná tiskáren štítků s vestavěným ořezem je dokonalým nástrojem, který vám pomůže zorganizovat a připravit se na školní rok. Díky své rozmanitosti písem, symbolů a snadno použitelného designu můžete vytvořit personalizované štítky pro všechny školní potřeby vašich dětí, aby bylo možné položky snadno identifikovat a hůře je ztratit. Štítky můžete vytvořit pro:

 • Uniformy a soupravy na tělocvik
 • Notebooky, složky, tužky a kalkulačky
 • Krabice na svačinu a láhve na vodu

Brother PT-H107B umožňuje vytvářet také snadno čitelné plány nebo grafy. Tiskněte štítky v různých barvách pro kategorizaci položek nebo rozlišení mezi třídami a úkoly.

Se všemi těmito užitečnými funkcemi je příprava na školu tak snadná jako 1,2,3.

Přenosný štítkovač Brother v detailu

Venkovní aktivity a sportovní vybavení

Připraveno na pobyt venku

Dva štítky s vodotěsným nápisem, ponořené ve vodě na černém pozadí

Připraven na všechny elementy

Tiskárny štítků Brother P-touch a jejich odolné štítky jsou ideální pro přípravu na výzvy přírody. Ať už organizujete kempingové a sportovní vybavení, označujete turistické stezky nebo štítky nezbytností pro přežití, štítky P-touch obstojí v nepřízni počasí.

Pro kempování, školní výlety a sportovní vybavení: Štítky P-touch jsou ideální pro identifikaci jakéhokoli druhu sportovního vybavení, stejně jako nezbytností pro kempování, jako jsou stany a spací pytle, takže sestavení a balení je rychlé a snadné.

Na turistiku: Pomocí štítků P-touch organizujte lékárničky, potraviny a označte lahve s vodou, aby nedošlo k záměně. Štítky jsou dodávány v barvách s vysokou viditelností, které jsou ideální pro nouzové situace a situace přežití.

Přenosné tiskárny štítků P-touch vám umožňují tisknout štítky na cestách, takže jste připraveni na jakékoli dobrodružství. Pokud tedy čelíte extrémním teplotám, vlhkosti nebo hrubému zacházení, spolehněte se na odolné štítky s dlouhou životností Brother P-touch.

Prozkoumejte naše tiskárny štítků P-touch Objevte naši řadu odolných štítků P-touch Tze

Prozkoumejte Brother pro domov