1. Domů Brother
  2. O společnosti Brother
brother at your side history product

Na vaší straně, na každém kroku

Od našeho univerzálního rozsahu tiskáren, skenerů a tiskáren štítků, až po naše webové konference a další obchodní řešení, která pomáhají přizpůsobovat vaše technologie tak, aby vyhovovala potřebám vaší firmy, se společnost Brother vždy snaží nabídnout zákazníkům ještě více.

V průběhu posledních 50 let jsme důsledně šli cestu nových inovací: v roce 1971 první vysokorychlostní jehličková tiskárna na světě, v roce 2004 nejtenčí samostatná mobilní tiskárna na světě, a nedávno - první stolní skener s integrovaným bezdrátovým připojením.

Zobrazit výrobky

about brother our history products

Naše historie

K založení společnosti došlo před více než 100 lety v japonské Nagoji, první evropská centrála Brother byla zřízena v Irsku v roce 1958. Tehdy společnost Brother vyráběla celou řadu produktů, od psacích strojů po motocykly!

V roce 1968 jsme převzali továrnu na šicí stroje Jones, aby se Manchester stal novým domovem Brother UK. Do dnešního dne stále vyrábíme šicí stroje, které nás proslavily, stejně jako celou řadu špičkových kancelářských technologií a zákaznických řešení.

 

Číst více