1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Řešení na míru
  4. Přizpůsobitelná dotyková obrazovka tiskárny

Personalizovaná dotyková obrazovka

Pro mnohé firmy je skenování dokumentů za stávajících pracovních postupů komplikované. Spoustu času zaměstnanci vynaloží na ruční skenování jednotlivých stránek, což snižuje produktivitu a zvyšuje riziko ztráty dokumentů.

S uživatelským rozhraním od společnosti Brother můžete nyní přizpůsobit zážitek z dotykové obrazovky přesně tak, jak potřebujete.

  • Plně přizpůsobte vizuální uspořádání
  • Přidejte vlastní pozadí a ikony
  • Vytvořte pracovní postupy na zakázku, včetně personalizovaných cílů skenování    
    
    

Jak může vlastní uživatelské rozhraní prospět vaší firmě

Cogs

Bezproblémová integrace podniků

Přizpůsobte dotykovou obrazovku tak, aby odpovídala způsobu, jakým provozujete svou firmu. Kroky pracovního postupu lze optimalizovat, aby byla dosažena vyšší produktivita, snížena chybovost a snadné použití.

Person

Na způsobu, jakým pracujete, záleží

Snižte množství školení zaměstnanců a minimalizujte příležitosti k chybám pomocí speciálního skenování na míru. Můžete také dodržovat pokyny vaší společnosti přidáním firemního loga.

Clipboard with tick

Dodržujte průmyslové standardy

Ať už se jedná o omezování přístupu uživatelů odstraněním určitých funkcí nebo jednoduchým dodržováním průmyslových předpisů, můžete snadno přizpůsobit tiskárny a skenery, abyste mohli dělat to, co potřebujete.

Integrace pracovního postupu tak, aby vyhovovala potřebám firmy

Vzdělávání

Důvěrné školní dokumenty lze chránit omezením možností skenování. Díky speciálním skenům na míru pro předkonfigurované systémy studentských záznamů můžete dokumenty skenovat přímo na požadované místo v síti.

Právo

Standardní ikony lze nahradit často používanými funkcemi pro zjednodušení opakovaných procesů. Profily mohou být přidány pro každého partnera ve firmě s cíli skenování, včetně e-mailu, sítě, USB a cloud.

 

Zdravotní péče

Splnění právních předpisů pro zacházení se zdravotními záznamy pacientů lze jednoduše zabezpečit. Důvěrné informace o pacientech lze rychle a efektivně skenovat do konkrétních oblastí sítě.

Maloobchod

Registrační formuláře zákazníků pro věrnostní programy mohou být okamžitě přidány do centrální databáze. Jednodotykové skenování vyžaduje minimální školení zaměstnanců.

Finanční služby

Aplikace pro hypotéky a půjčky lze uložit a sdílet s centrálou pro rychlé a bezpečné zpracování. Často skenované síťové složky a e-maily lze nastavit na skenování jedním dotykem, což snižuje možnosti lidské chyby.

Místní samospráva

Formuláře žádostí a důvěrné informace lze s manažery rychle a bezpečně sdílet ke schválení. Profily lze vytvářet pro specifická oddělení s vyhrazenými cíli skenování, včetně síťových složek, e-mailu a USB.

Jak lze přizpůsobit dotykovou obrazovku

Medical_touchscreen

Vytvořte vlastní pracovní postupy

Acme_touchscreen

Personalizovaná dotyková obrazovka

Legal_touchscreen

Přidat profilové obrázky

Často kladené otázky

Uživatelské rozhraní umožňuje rychlý a snadný návrh osobních a firemních domovských obrazovek pro vybrané stroje Brother s barevnou dotykovou obrazovkou. Jakmile je navrženo řešení na zakázku, může být automaticky aplikováno na domácí obrazovky na několik zařízení Brother v síti.
Doporučujeme vám, abyste se pro další informace obrátili na prodejního partnera nebo kancelář Brother.
Vlastní uživatelské rozhraní pracuje pouze s přístroji, které byly aktivovány pomocí této speciální funkce. Vlastní uživatelské rozhraní vyžaduje speciální model bezdrátových skenerů pro dokumenty ADS-2800W, ADS-3600W a výběr multifunkčních tiskáren, včetně: DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, L5700DN, MFC-L5750DW, MFC-6800DW, MFC-6900DW, MFC -L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L8690CDW, DCP-L8410CDW.
Hlavní obrázek na pozadí a tlačítka pro novou domovskou obrazovku lze přidat k zjednodušení pracovních postupů pro bezproblémovou obchodní integraci nebo odstranění tak, aby splňovaly jedinečné regulační požadavky.
Barvy písma a pojmenování tlačítek domovské obrazovky. Přístup k různým nastavením, jako je přístup k funkcím zástupců a nastavení správce, lze přepnout do skrytých funkcí. Jednotlivé domácí obrazovky lze odstranit nebo přidat.
Obrázky na pozadí a tlačítka domovské obrazovky lze přidat buď v .png, .jpg nebo .bmp. formátech souborů. Snímky jsou automaticky dimenzovány tak, aby umožnily jednoduché nastavení a konfiguraci.
Klient OS - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
Server OS - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016
Nejlepší způsob, jak aktivovat funkce zakoupených řešení pro vaše zákazníky, je bezplatné stažení nástroje pro správu licencí softwaru Brother. Více informací naleznete zde.

Text, který zde zadáte, se zobrazuje přímo pod názvem formuláře. Mohlo by jít například o popis, některé pokyny nebo jakékoliv další informace.

Máte zájem o náš uživatelský software a chcete se dozvědět více? Vyplňte výše uvedený formulář a naši odborníci vám zavolají a odpoví na vaše otázky.

Podívejte se na naše Pravidla a podmínky. Vaše informace budou zpracovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.