1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Řešení na míru
  4. Secure Print plus
Secure-Print-Plus-NFC

Chraňte své dokumenty a dodržujte předpisy

Secure Print plus je firmware umožňující bezpečný tisk důvěrných obchodních dokumentů.

Důvěrné a citlivé dokumenty jsou často vytištěné a zanechané na tiskárně, čímž se zvyšuje možnost, že se informace dostanou do nesprávných rukou.
Secure Print plus je jednoduchý a přitom efektivní bezpečnostní tiskový systém. Zabezpečení dokumentů lze okamžitě vylepšit a zajistit, aby vaše citlivé dokumenty byly chráněné.

S Brother Secure Print plus

  • Vaše důvěrné dokumenty se vytisknou, až když je budete potřebovat
  • Pouze autorizovaní zaměstnanci mohou přistupovat k vlastním dokumentům
  • Citlivé dokumenty nejsou uloženy na tiskárně, kde by je mohli všichni vidět

 

Tiskněte snadno zabezpečené obchodní dokumenty 

Easy_to_use_SecurePrint

Ověření kartou

Vaše dokumenty se vytisknou jen tehdy, až jste připraveni je vyzdvihnout z tiskárny. Použitím NFC (Near Field Communications) ID karty se uvolňuje váš dokument k tisku.

Grey padlock icon

Zabezpečený tisk dokumentů

Chraňte důvěrné dokumenty, aby se nedostali do nepovolaných rukou. Citlivé dokumenty se vytisknou, až když uvolníte tiskovou úlohu z tiskárny.

Grey cog icon

Snadná správa

Uživatelé mohou být přidáni a odstraněni v několika jednoduchých krocích. Každý uživatel si může nastavit vlastní profil. Individuální přístup lze udělit vybraným nebo všem funkcím tiskárny.
 

Secure Print plus - nejčastější dotazy

Secure Print plus umožňuje konfigurovat NFC ID kartu tak, aby uživatelé mohli klepnout svou identifikační kartu pro uvolnění tiskové úlohy z určité tiskárny. Mohou se vytvořit uživatelské profily pro přístup ke všem nebo vybraným funkcím tiskárny.
Ano, data jsou dočasně uložena v paměti tiskárny, dokud neuvolníte dokument, který chcete vytisknout. Po vytištění budou data vymazaná.
Doba, po kterou jsou data uložená v tiskárně, je nastavená podle vašich konkrétních požadavků. Pokud vaše data zůstávají v tiskárně déle než je zadaná doba, automaticky se odstraní z důvodu zabezpečení.
Přidat lze až 200 uživatelů.
Brother Secure Print plus je k dispozici pro následující barevná a mono laserové zařízení; MFC-L95700CDW, MFC-L8900CDW, HL-L8360CDW, HL-L9310CDW, MFC-L6900DW, MFC-L6800DW, DCP-L6600DW, HL-L6300DW, HL-L6400DW.

Firmware Secure Print plus je instalovaný do vaši tiskárny.

Klient OS - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
Server OS - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016

Secure Print plus si můžete zakoupit u místního prodejce společnosti Brother. Případně vyplňte formulář "Více informací" a odborník Brother vás bude kontaktovat.

Nejlepší způsob, jak aktivovat funkce zakoupených řešení, je bezplatné stažení nástroje pro správu licencí softwaru Brother. Více informací naleznete zde

Máte zájem a chcete se dozvědět více? Vyplňte níže uvedený formulář a naši odborníci vás budou kontaktovat pro pomoc s vysvětlením vašich dotazů.

Podívejte se na naše Pravidla a podmínky. Vaše informace budou zpracovány v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.