1. Domů
  2. Řešení Brother
  3. Mobile and cloud
smart device Brother printer

Mobile & Cloud

Práce na cestách

Pokud vy a vaši kolegové často potřebujete pracovat na cestách, bezdrátová a cloudová tisková řešení Brother vám pro vaše podnikání přinesou jednoduchost, bezpečný tisk a přístup ke všem svým dokumentům na cloudové bázi ze širokého sortimentu mobilních zařízení.


contact us

Kontaktujte nás a zjistěte, jak naše řešení mohou pomoci vašemu podnikání 

Pomůžeme vám nalézt řešení...

Nejlepší způsob, jak tisknout z iOS je využít integrovaný ovladač Apple AirPrint. Vzhledem k tomu, že je již součástí operačního systému, je zdarma a nemusíte se starat o další instalaci.
iPrint&Scan je bezplatná aplikace společnosti Brother, která alternativně umožňuje snadný tisk z, a skenování do vašeho zařízení na platformě Android. Pokud primárně používáte zařízení se systémem Android 5.0 nebo novějším, jednodušší a rychlejší je použít bezplatný Brother Print Service Plugin.
iPrint&Scan je bezplatná aplikace společnosti Brother, která umožňuje snadný tisk z, a skenování do vašeho zařízení na platformách Apple i Android. V bezdrátové síti se automaticky nalezne kompatibilní zařízení Brother. Můžete snadno ze svého mobilu posílat tiskové úlohy a nahrávat skeny do cloudu.
Ano, s Google Cloud Print. Jakákoliv online tiskárna, která je registrována v účtu Google, může přijímat tiskové úlohy z libovolného zařízení, které používá prohlížeč Chrome, nebo operační systém Android, kdekoliv uživatel právě je.
Ano. Web Connect umožňuje připojit skener nebo multifunkční zařízení Brother přímo do vaší oblíbené služby cloudového úložiště třetí strany. Soubory lze nahrávat okamžitě, bez nutnosti použití PC, nebo opačně můžete procházet soubory pomocí ovládacího panelu na tiskárně a pak je vytisknout.
solutions by business size

Brother at your side

Na straně společnosti Brother rozumíme, že každé podnikání je jiné. To je důvod, proč usilujeme o rozvoj špičkových řešení pro mobilní a cloudové systémy, které vám umožní pracovat nejlépe vyhovujícím způsobem. Společnost Brother nabízí:

  • Oceňovanou technologii
  • Širokou škálu řešení
  • Cenově efektivní řešení