1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Zabezpečení tisku

Jedná se o zabezpečení společnosti Brother

Propojená technologie dnešního pracovního prostředí vytváří pro všechny podniky různé úrovně rizika. Hardware, služby a řešení Workplace nabízejí třívrstvé zabezpečení v celé síti, zařízeních a dokumentech.
Kontaktujte odborníka Brother

Zabezpečení firemního tisku

Zabezpečení tisku je pro firmy v současné době zásadní otázkou Globální agentura Quocirca, která se zabývá průzkumem trhu, na své poslední průmyslové akci odhalila, že:

Zdroj: Quocirca Print Security Landscape - Společnost Quocirca provedla studii mezi 531 IT v USA, Velké Británii, Francii a Německu 2022.
Modrá hlava se znázorněním mozku

61 % ředitelů oddělení IT tvrdí, že je stále těžší držet krok s výzvami a požadavky na zabezpečení tisku.

Modrý výstražný trojúhelník

68 % organizací hlásí jednu nebo více ztrát dat souvisejících s tiskem v uplynulém roce, což vede k průměrným nákladům na únik dat ve výši 631 915 liber.

Modrý dům s osobou

67 % osob s rozhodovací pravomocí v oblasti IT se obává bezpečnostního rizika domácího tisku.

Zabezpečení jako standard

Ve společnosti Brother klademe zabezpečení tisku na první místo a používáme třívrstvé zabezpečení na úrovni sítě, zařízení a dokumentů s řadou robustních funkcí, které znamenají, že data uvidí pouze ti, pro které jsou určena.

Červené bubliny s ikonami zámku, štítu a hackera na obrázku kanceláře

Automatická detekce narušení

Mnoho našich profesionálních zařízení je vybaveno nejmodernějším softwarem, který neustále monitoruje a chrání před hrozbou hackerského útoku.

Multifunkční tiskárna obklopená barevnými kostkami

Ověření a autorizace

Abyste zajistili, že se dokumenty nedostanou do nepovolaných rukou, máte k dispozici tisk chráněný PINem a identifikační kartou a funkci Secure Function Lock, která omezuje určité funkce na konkrétní uživatele.

Tiskárna s barevnými kostkami inkoustu na výstupu

Zabezpečené komunikační protokoly

Připojte a sdílejte dokumenty díky koncovému šifrování a řízení přístupu na základě portů.

Potřebujete pokročilejší funkce zabezpečení tisku?

Nabízíme také řadu pokročilých možností zabezpečení, které vám pomohou ochránit vaši firmu a ještě více zvýšit zabezpečení tisku.

Man stood next to printer on a cabinet, office, tables, plants

Secure Print+

Jednoduchý a efektivní systém pro bezpečný tisk důvěrných dokumentů bez instalace dalšího softwaru. Odešlete tiskové úlohy na konkrétní tiskárnu a dokument se vytiskne pouze po ověření prostřednictvím platného kódu PIN nebo karty NFC (Near-field communication).

Přečtěte si o Secure Print+
Žena stojí u dvou věžových tiskáren, muž a žena sedí na židlích a hovoří

Secure Print Advanced

Jednoduchý a zabezpečený tisk a řešení, které umožňuje tisknout z libovolného zařízení v síti. Dokumenty se vytisknou pouze po ověření na jakékoli tiskárně v síti prostřednictvím karty PIN nebo NFC (Near-field communication). Řešení je pohodlné a snadno použitelné, chrání dokumenty a zabraňuje tiskovým frontám.

Přečtěte si o Pokročilém zabezpečeném tisku
Řada věžových tiskáren s ikonami cloudu, klíče, ozubených kol, bannerů a visacího zámku

Bezproblémová integrace

Usnadnění podnikání díky kompatibilním softwarovým řešením.

Volba společnosti Brother znamená volbu bohatého partnerství a odborných znalostí, které se spojily, aby zajistily, že tisk bude bezproblémovou a mimořádně efektivní součástí vašeho podnikání. Naše softwarová řešení, která jsou přizpůsobitelná rozsahu, vám přinášejí to nejlepší ze světa tisku. Patří mezi ně:

 
  • Kofax ControlSuite
  • PaperCut
  • Everyone Print

Seznamte se se softwarovými partnery společnosti Brother

Máte zájem o naše zabezpečené firemní tiskárny?