Kávová zrna v ruce - dobré životní prostředí země

Co děláme

Brother podporuje Cool Earth v různých směrech, jako je panevropská zaměstnanecká iniciativa Eco-Points a kampaň “Klikni pro Zemi”.

Zákazníci Brother také mohou pomoci podpořit Cool Earth prostřednictvím bezplatného vrácení inkoustových a tonerových kazet. 

Čtěte více
Partnerství pro životní prostředí Cool Earth s Ashaninka Peru

Asháninka

Brother podporuje Cool Earth Asháninka partnerství v peruánském deštném pralese od roku 2009. Naše úspěchy  zahrnují vybavování zdravotnické základny, poskytující čistou vodu pro místní komunity a financování šesti lodí, které umožňují nouzové evakuace a dopravu na místních trzích.

Objevte Asháninka
Dívky v zátoce na pláži deštného pralesa

Orangerie Bay

Naše partnerství se nyní rozrostlo o Orangerie Bay v Papui-Nové Guiney. Doposud jsme poskytli finanční prostředky na novou budovu školy, darovali jsme šicí stroje pro ženské oděvní družstvo a zemědělské nástroje pro místní obyvatele.

Objevte Orangerie Bay

Spolupráce

Od roku 2008 Cool Earth pomohl ochránit miliony stromů před lesními dělníky a také zachránit bohatství biodiverzity a posílení vesnic, aby jejich lesy a domy zůstaly nedotčené.

S Brother podporou nadace pomohla ochránit více než 6000 akrů deštných pralesů před zničením v Peru a Papuy-Nové Guineje. 

“My, společnost Brother, jsme velmi hrdí na naše dlouholeté partnerství se společností Cool Earth. Naši zaměstnanci a zákazníci i nadále pomáhají chránit životně důležité deštné pralesy a jeho komunity v Peru a Papui-Nové Guineji prostřednictvím četných iniciativ včetně kvízu o fundraisingu (2x ročně) a programu pro recyklaci tonerů.” - Isao Noji, Managing Director, Brother International Europe.

Podpora Cool Earth

Stáhnout PDF brožurku

Papua Nová Guinea - jeden rok
Podívejte se na video s úspěchy našeho partnerství v Orangerie Bay.

Bílá ikona stromu na modrém pozadí

3,5 milionů

ohrožených stromů zachráněno

Bílá ikona postav s modrým pozadím

56 životů zachráněno

financováním nouzové evakuace

Ikona bílého domu na modrém pozadí

174 rodin

posíleno pomocí spolupráce