Podívejte se na Brother recyklační projekt na videu

Často kladené dotazy

Svoje prázdné kazety nám zasílají zákazníci z celého světa. Společnost Brother má v Evropě dvě recyklační zařízení; jedno v Severním Walesu a jedno na Slovensku. Při přepravě používáme centralizovaný systém založený na Nizozemí a panevropské poštovní síti. Díky tomu k nám všechny tonery a kazety dorazí v rámci jednoho nákladu, což redukuje emise při přepravě.
Royal Mail a Spring Global Mail / PostNL mají souhlas přepravovat tonery a kazety pomocí IBRS (International Business Reply Service), která musí vaši prázdnou kazetu či toner přijmout, i když se jedná o zaoceánskou adresu.
Možná jste zaznamenali, že jsme vám poslali krabici na toner, která obsahuje leták, poskytující celní prohlášení. To je však relevantní pouze pro Švýcarsko a Norsko. Pokud jste z Velké Británie, označení není potřeba.
Můžete použít stejný zpáteční štítek jako u tonerů a kazet. Prosím, stáhněte si zpáteční štítek z této webové stránky. Stačí když připojíte štítek ke krabici (použijte krabici od vašeho nového válce) a vezmete ji na poštu.
Technici ověřují dodržení paramerů toneru Brother

Produkt a dodržování

Více informací

Podívejte se na recyklační cestu tonerů a kazet
Ruce skupiny šťastně se smějících školáků

Hodnoty a filozofie

Více informací

Podívejte se, jak optimalizujeme proces balení, abychom snížili dopad na životní prostředí
5 girls from cutivireni village laughing in a field

Cool Earth

Více informací

Zjistěte, jak se vyvíjela naše technologie s nízkou pohotovostní energií