Originální tonerová kazeta Brother TN-230BK - černá

Originální tonerová kazeta Brother TN-230BK černá. Vytiskne 2 200 stran.

2 317,00 Kč včetně DPH

1 915,00 Kč bez DPH

Vytiskne až 2 200 stran v souladu s ISO/IEC 19798

Vysoce kvalitní kazeta Brother

Šetří papír, čas i peníze

Detaily produktu

TN230BK

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne až 2 200 stran v souladu s ISO/IEC 19798
  • Vysoce kvalitní kazeta Brother
  • Šetří papír, čas i peníze

Popis

Tato originální tonerová kazeta TN-230BK, která je navržena tak, aby zaručila profesionální výsledky. Ať už tisknete prezentaci nebo jakýkoli jiný důležitý dokument, kazeta zajišťuje, že vaševýtisky budou vždy kvalitní.

Více o tomto produktu ...

Další tonery

Ačkoli jsou levné, neoznačené kazety široce dostupné, nejsou plně kompatibilní s tiskárnou Brother. To může vést k problémům s jak kvalitou výtisku, tak i výkonem vašeho stroje - a tyto problémy mohou být velmi nákladné.

Tyto originální tonerové kazety zajišťují, že tiskárna bude i nadále fungovat bez závad, čímž vám poskytne dlouhodobější hodnotu a kvalitu.


Objednejte originální tonerové kazety od společnosti Brother, abyste zajistili, že za svoje peníze získáte kvalitní výtisky.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek