Originální tonerová kazeta Brother TN230Y – žlutá

Žlutá tonerová kazeta Brother TN230Y. Potiskne 1400 stran.

2 238,00 Kč včetně DPH

1 850,00 Kč bez DPH

Vytiskne 1400 stran na základě normy ISO/IEC 19798

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Detaily produktu

TN230Y

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 1400 stran na základě normy ISO/IEC 19798
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Popis

Originální tonerová kazeta TN230Y byla vyvinuta tak, aby vaše barevná laserová tiskárna Brother tiskla optimálním způsobem. Máte tak záruku, že vaše dokumenty budou vždy vypadat profesionálně. Ať již tisknete prezentaci, materiály pro prodejnu nebo jiné důležité dokumenty, můžete se spolehnout, že výsledek bude vždy dokonale čitelný.


Více o tomto produktu ...

Další tonery

Pokud používáte žlutou barvu více než jiné barvy, oceníte tuto praktickou náhradní kazetu. Zakupte tonerovou kazetu TN230Y a buďte na tisk dokumentů stále připraveni.

Ačkoli lze na internetu najít i levnější náhradní tonery, pouze originální tonerová kazeta TN230Y je zárukou, že vaše tiskárna bude vždy fungovat efektivně a bez závad.

Jen používáním náplní Brother zajistíte, že vaše tiskárna bude pracovat optimálním způsobem a že bude zachována platnost záruky.

Objednejte si ještě dnes žlutou tonerovou kazetu Brother TN230Y a dopřejte si kvalitní tisk, který vám navíc z dlouhodobého hlediska pomůže ušetřit peníze.


Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky

Zpět na začátek