Originální kazeta s páskou Brother TZe-M931 - černý tisk na matně stříbrné, šířka 12 mm

Páska Brother TZe-M931 - černý tisk na matně stříbrném podkladu - šířka 12 mm

526,00 Kč včetně DPH

434,00 Kč bez DPH

Šířka 12 mm, délka 8 m

Matný laminovaný povrch pro snížení odrazů

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Detaily produktu

TZeM931_main

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 12 mm, délka 8 m
  • Matný laminovaný povrch pro snížení odrazů
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Popis

Všestranný černý a matně stříbrný design modelu TZe-M931 znamená, že je dokonalým nástrojem pro vytváření poutavého značení, které zobrazuje důležité informace o testech elektrické bezpečnosti a štítcích majetku. Tato odborně navržená laminovaná doplňovací páska je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Vhodná do tiskáren štítků P-touch, které podporují pásky TZ nebo TZe. 

Všestranný černý a matně stříbrný design modelu TZe-M931 znamená, že je dokonalým nástrojem pro vytváření poutavých značek, které zobrazují důležité informace o testech elektrické bezpečnosti a štítcích majetku. Tato odborně navržená laminovaná doplňovací páska je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které na krytu kazety s páskou zobrazují logo TZ nebo TZe.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Páska TZe-M931 byla důsledně testována společností Brother tak, aby byla nejspolehlivější a nejodolnější.

Tato kazeta s páskou 12 mm s černým tiskem na matném stříbrném povrchu je perfektní k tvorbě štítků pro identifikaci zařízení, která jsou vedena v registru aktiv vaší organizace. Je také ideální pro zadání údajů posledního a příštího testu při testování elektrické bezpečnosti zařízení. 

Díky voděodolné konstrukci, lepidlu, které drží prakticky na jakémkoliv povrchu a technologií proti vyblednutí, bude štítek i text na něm nedotčený i za extrémních podmínek.

Jelikož laminovaná vrstva TZe-M931 má matný povrch, nehrozí žádné riziko snížení čitelnosti textu při vysokém osvitu.

Výběrem originální pásky Brother TZe-M931 si můžete být jisti, že vaše tiskárna P-touch bude i nadále tisknout štítky, které jsou zřetelné, čitelné a s dlouhou životností.

Zpět na začátek