Kazeta s čistící pásku tiskové hlavy Brother TZe-CL4 - šířka 18 mm

Čistící páska tiskové hlavy Brother TZe-CL4 - šířka 18 mm 

547,00 Kč včetně DPH

452,00 Kč bez DPH

Šířka pásky 18 mm

Vysoce kvalitní originální kazeta s čistící páskou tiskové hlavy

Životnost 100 použití

Detaily produktu

TZeCL4_main

lze použít na pásky široké 18 mm/24 mm

Klíčové vlastnosti

  • Šířka pásky 18 mm
  • Vysoce kvalitní originální kazeta s čistící páskou tiskové hlavy
  • Životnost 100 použití
  • lze použít na pásky široké 18 mm/24 mm

Popis

Originální kazeta s páskou na čištění tiskové hlavy Brother TZe-CL4 byla vyvinuta pro spolehlivý provoz našich tiskáren štítků P-touch. Odstraňuje prach a nečistoty z povrchu tiskové hlavy pro dosažení optimální kvality tisku a snadné čitelnosti tištěných štítků. Vhodné pro použití v modelech P-touch, které používají kazety TZ a TZe se šířkou pásky až 18 mm / 24 mm.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Originální kazeta pro čištění tiskové hlavy TZe-CL4 je základní pomůckou údržby pro uživatele tiskáren štítků P-touch - pomáhá zajistit trvalou kvalitu tisků štítků.

Nečistoty na tiskové hlavě snižují spolehlivost provozu tiskárny a mohou způsobit, že se na tištěných štítcích objeví vodorovné a tištěný text bude obtížně čitelný.

Kazeta TZe-CL4 odstraňuje z povrchu tiskové hlavy prach a nečistoty pro udržení optimálního výkonu tiskárny a kvality tisku.

Pravidelným používáním této originální kazety na čištění hlavy tiskárny P-touch zajistíte, že váš přístroj bude nadále generovat kvalitní a dobře čitelné tisky s dlouhou životností.

Zpět na začátek