Originální páska Brother TZe335 pro tisk štítků – bílý tisk na černém podkladu, šířka 12 mm

Páska Brother TZe335 pro tisk štítků, bílý tisk na černém podkladu – šířka 12 mm - Délka pásky 8 m - Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které mají kryt páskové kazety označen logem TZ nebo TZe

526,00 Kč včetně DPH 434,00 Kč bez DPH
Nalézt místní obchod
Označte čitelnými štítky, co potřebujete – od pořadačů a USB disků po kartotéky a úložné krabice. Stačí použít originální pásku Brother TZe335 pro tisk štítků s bílým textem na černém podkladu. Bez ohledu na to, zda chcete tuto kazetu používat v kanceláři, nebo doma, získáte díky ní k dispozici odolné štítky, které vydrží opravdu dlouho.

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 12 mm, délka 8 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Vytvářejte odolné, snadno čitelné štítky

Přehled

Tato originální páska Brother TZe335 je zárukou tisku odolných štítků.

Čitelně vytištěný bílý text na černém podkladu je zárukou dlouhodobé použitelnosti vašich štítků. Máte tak jistotu, že vždy snadno najdete potřebné složky nebo uložené předměty – ať již doma, nebo v kanceláři.

Tato laminovaná páska Brother TZe335 o šířce 12 mm pro tisk štítků je kompatibilní s mnoha tiskárnami štítků Brother. A protože byly laminované štítky pro tiskárny Brother P-touch vyvinuty tak, aby odolaly extrémním podmínkám, máte jistotu, že jejich čitelnost ani přilnavost negativně neovlivní teplota, voda, chemické látky ani oděr.

Navíc je výměna kazety TZe335 v tiskárně štítků Brother snadná a rychlá, takže odolné štítky můžete začít tisknout během okamžiku.

Kompatibilní s