Originální odpadní tonerová jednotka Brother WT-229CL

Odpadní tonerová jednotka Brother WT-229CL. Pracovní cyklus 50 000 stran.

Pracovní cyklus až 50 000 stran

Vysoce kvalitní odpadní tonerová jednotka Brother

Odborně navrženo s využitím nejnovější technologie správy barev, která pokaždé zajišťuje dokonalou kvalitu tisku

Detaily produktu

Jednotka odpadního toneru Brother WT229CL směrem dopředu na bílém pozadí

Důkladně testováno, aby byla zajištěna bezchybná spolehlivost a zamezilo se poruchám

Chraňte svou záruku použitím originálních spotřebního materiálu Brother

Klíčové vlastnosti

  • Pracovní cyklus až 50 000 stran
  • Vysoce kvalitní odpadní tonerová jednotka Brother
  • Odborně navrženo s využitím nejnovější technologie správy barev, která pokaždé zajišťuje dokonalou kvalitu tisku
  • Důkladně testováno, aby byla zajištěna bezchybná spolehlivost a zamezilo se poruchám
  • Chraňte svou záruku použitím originálních spotřebního materiálu Brother

Popis

Originální jednotka odpadního toneru Brother WT-229CL je kompatibilní s řadou laserových tiskáren Brother. Jednotka WT-229CL je navržena tak, aby zajistila rychlé, efektivní a zcela bezproblémové doručení dokumentů.

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Originální jednotka odpadního toneru WT-229CL je nezbytnou součástí kanceláře, pokud jde o prodloužení životnosti vaší tiskárny a zajištění toho, že bude opakovaně poskytovat vysoce kvalitní dokumenty.

WT-229CL shromažďuje přebytečný toner, který se ve zařízení hromadí, takže jej lze snadno zlikvidovat bez rozlití, nepořádku nebo povyku. To zajišťuje, že vaše výtisky zůstanou ostré a bez rozstřiků, což vám poskytne profesionální výsledky, které od Brother očekáváte.

Náhradní kazeta s tonerem pro odpadní toner nabízí pracovní cyklus 50 000 stran, je trvanlivá, spolehlivá a usnadňuje každodenní údržbu tiskárny.

 Dva papoušci létající nad džunglí

Životní prostředí a recyklace

Všechny inkoustové kazety Brother jsou vyrobeny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí. Společnost Brother nabízí zákazníkům ekologicky odpovědný způsob likvidace produktů Brother na konci své životnosti. 

 
Podpora na vaší straně

Podpora ‘na vaší straně’

Používáním originálního spotřebního materiálu Brother chráníte svoji tiskárnu. Společnost Brother je vždy "na vaší straně". Zavazujeme se poskytovat vynikající podporu prodeje a péči o zákazníky - před nákupem i po něm.

 
Spolehlivost a zajištění kvality

Spolehlivost a zajištění kvality

Působivé barvy jsou tvořeny pomocí technologie Brother’Color Rich Innobella ‘’ , která dodává vašim fotografiím vysokou úroveň živosti. Inkoust Brother Innonella obsahuje pečlivě vybrané látky, které zabraňují ucpání tiskové hlavy a zajišťují plynulý provoz tiskárny. Tím je zajištěna spolehlivost a odolnost tiskárny Brother.

laser originální

Kontrola pravosti spotřebního materiálu

Holografický bezpečnostní štítek naleznete na originálních tonerových kazetách Brother. Zkontrolujte, zda nedošlo k neoprávněné manipulaci s kartonem či bezpečnostním štítkem, a ověřte, zda je bezpečnostní štítek hologramu originální, a to ověřením jedinečného identifikačního čísla s 7 číslicemi na adrese: www.brother.com/id

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek