Originální nádobka na odpadní toner Brother WT200CL

Nádobka na odpadní toner Brother WT200CL. Životnost 50 000 stran.

628,00 Kč včetně DPH

519,00 Kč bez DPH

Životnost 50 000 stran

Vysoce kvalitní originální komponenta Brother

Stará se o optimální činnost vaší laserové tiskárny

Detaily produktu

WT200CL_main

Klíčové vlastnosti

  • Životnost 50 000 stran
  • Vysoce kvalitní originální komponenta Brother
  • Stará se o optimální činnost vaší laserové tiskárny

Popis

Originální nádobka na odpadní toner Brother WT200CL je kompatibilní s rozsáhlým portfoliem našich laserových tiskáren. Byla vyvinuta tak, aby vaše profesionální dokumenty byly vytištěny rychle, efektivně a bezchybně, a přispívá k bezproblémové údržbě tiskárny.

Více o tomto produktu ...

Tato originální nádobka na odpadní toner je důležitou komponentou, která slouží k prodloužení životnosti tiskárny. Zároveň je zárukou tisku dokumentů ve vysoké kvalitě.

Nádobka WT200CL zachytává přebytečný toner, který se v tiskárně hromadí. Toner tak lze snadno zlikvidovat – bez komplikací a bez rizika rozsypání a nepořádku. I díky této nádobce máte vždy k dispozici výtisky nejvyšší kvality, jakou od tiskárny značky Brother očekáváte.

Tato nádobka na odpadní toner má životnost 50 000 stran. Je odolná a spolehlivá a výrazně usnadňuje běžnou údržbu tiskárny.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek