Originální tonerová kazeta Brother TN-249BK s vysokou výtěžností - černá

Toner Brother TN-249BK - černý. Tisk až 4 000 stran.

Testováno podle norem ISO pro splnění nejvyšších bezpečnostních požadavků

Toneru s vysokou výtěžností až 4 500 stran v souladu s normou ISO/IEC 19798

Odborně navrženo s využitím nejnovější technologie správy barev, která pokaždé zajišťuje dokonalou kvalitu tisku

Detaily produktu

Karton s černým tonerem Brother TN249BK umístěný lícem dopředu na bílém pozadí

Důkladně testováno, aby byla zajištěna bezchybná spolehlivost a aby se zabránilo poruchám

Chraňte svou záruku použitím originálního spotřebního materiálu Brother

Klíčové vlastnosti

  • Testováno podle norem ISO pro splnění nejvyšších bezpečnostních požadavků
  • Toneru s vysokou výtěžností až 4 500 stran v souladu s normou ISO/IEC 19798
  • Odborně navrženo s využitím nejnovější technologie správy barev, která pokaždé zajišťuje dokonalou kvalitu tisku
  • Důkladně testováno, aby byla zajištěna bezchybná spolehlivost a aby se zabránilo poruchám
  • Chraňte svou záruku použitím originálního spotřebního materiálu Brother

Popis

Udržujte vysokou produktivitu a hladký chod vaší kanceláře s tonerem Brother TN-249BK se super vysokou výtěžností. Odborně navržen tak, aby zaručil, že vaše výtisky jsou dodávány rychle a v dokonalé ostrosti. Originální spotřební materiál, jako je TN-249BK, poskytuje dlouhodobě lepší hodnotu za peníze než levnější alternativy a chrání vaši tiskárnu zárukou

Ve společnosti Brother bereme udržitelnost vážně, proto bereme v úvahu dopad na životní prostředí v každé fázi životního cyklu vašich tiskáren a snižujeme odpad na skládkách. Veškerý hardware a tonery Brother jsou vyrobeny tak, aby měly co nejmenší dopad na životní prostředí. 
 
Originální toner Brother TN-249BK - stojí za to pokaždé. 

Přehled

Spolehlivost a zajištění kvality

Spolehlivost a zajištění kvality

Působivé barvy jsou tvořeny pomocí technologie Brother’Color Rich Innobella ‘’ , která dodává vašim fotografiím vysokou úroveň živosti. Inkoust Brother Innonella obsahuje pečlivě vybrané látky, které zabraňují ucpání tiskové hlavy a zajišťují plynulý provoz tiskárny. Tím je zajištěna spolehlivost a odolnost tiskárny Brother.

Zaručeno pro práci

Zaručeně funguje

Inkoustové kazety Brother jsou navrženy stejně jako celý tiskový systém s ohledem na tisková zařízení Brother, aby poskytovaly vynikající kvalitu. Originální spotřební materiál Brother představuje nejlepší způsob, jak chránit vaše zařízení a zajistit optimální výkon, který zaručí bezproblémový chod tiskárny a dlouhodobě šetří peníze.

Testovaný výkon

Testovaný výkon

Inkoust a papír Brother Innobella jsou odolné proti vyblednutí světlem nebo ozónem, což zaručuje, že výtisky po delší době nevyblednou. Získejte skutečně profesionální vzhled výtisků s originálními inkoustovými kazetami Brother.

Podpora na vaší straně

Podpora ‘na vaší straně’

Používáním originálního spotřebního materiálu Brother chráníte svoji tiskárnu. Společnost Brother je vždy "na vaší straně". Zavazujeme se poskytovat vynikající podporu prodeje a péči o zákazníky - před nákupem i po něm.

 
laser originální

Kontrola pravosti spotřebního materiálu

Holografický bezpečnostní štítek naleznete na originálních tonerových kazetách Brother. Zkontrolujte, zda nedošlo k neoprávněné manipulaci s kartonem či bezpečnostním štítkem, a ověřte, zda je bezpečnostní štítek hologramu originální, a to ověřením jedinečného identifikačního čísla s 7 číslicemi na adrese: www.brother.com/id

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek