Originální tonerová kazeta Brother TN-241C - azurová

Originální tonerová kazeta Brother TN-241C azurová. Vytiskne 1 400 stran.

2 188,00 Kč včetně DPH

1 808,00 Kč bez DPH

Vytiskne až 1 400 stran v souladu s ISO/IEC19798

Vysoce kvalitní kazeta Brother

Šetří papír, čas i peníze

Detaily produktu

TN241C Brother genuine toner cartridge pack front image

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne až 1 400 stran v souladu s ISO/IEC19798
  • Vysoce kvalitní kazeta Brother
  • Šetří papír, čas i peníze

Popis

Vyberte si originální tonerovou kazetu Brother TN-241C v azurové barvě, abyste zajistili, že vaše tiskárna bude i nadále přinášet ostré, profesionální výsledky každý den. Snadná instalace a cenově výhodné řešení tisku pro vaši kancelář.

Více o tomto produktu ...

Další tonery

Ačkoli jsou levné, neoznačené kazety široce dostupné, nejsou plně kompatibilní s tiskárnou Brother. To může vést k problémům s jak kvalitou výtisku, tak i výkonem vašeho stroje. Ttyto problémy mohou být velmi nákladné.

Originální tonerové kazety zajišťují, že tiskárna bude i nadále fungovat bez závad, čímž vám poskytne dlouhodobější hodnotu a kvalitu.

Objednejte originální tonerové kazety od společnosti Brother, abyste zajistili, že za svoje peníze získáte kvalitní výtisky.

Recyklace

Recyklace

Věděli jste, že můžete recyklovat staré tonerové kazety Brother bez dalších nákladů?

Jsme odhodláni dělat vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali dopad na životní prostředí a povzbudili naše zákazníky, aby k tomu přispěli tím, že jim umožní co nejjednodušší recyklaci všech originálních spotřebních kazet Brother.

Stačí nám sdělit, kolik prázdných tonerových kazet máte a my zařídíme, abyste je mohli vrátit zcela zdarma.

Díky dlouholetému partnerství s oceňovanou charitou Cool Earth pomáhají naše recyklační práce domorodým obcím, aby zastavily ničení deštného pralesa.

Chcete-li získat další informace a zjistit, jak můžeme spolupracovat na zlepšení životního prostředí, navštivte naše webové stránky.

Zpět na začátek