Prémiová vosková / pryskyřičná termotransferová černá barvonosná páska BSP-1D300-110

Prémiová vosková / pryskyřičná termotransferová černá barvonosná páska BSP-1D300-110 o délce 300 metrů a šířce 110 mm byla certifikována společností Brother International Europe.

Vysoká kapacita 300 metrů délky na pásku

Šířka 110 mm

Vysoce kvalitní termotransferová barvonosná páska

Detaily produktu

Černá role termotransferové pásky

Garance jasných a trvanlivých výsledků

Prémiový vosk / pryskyřice s černým barvivem

Určeno pro kompatibilní role štítků

Klíčové vlastnosti

  • Vysoká kapacita 300 metrů délky na pásku
  • Šířka 110 mm
  • Vysoce kvalitní termotransferová barvonosná páska
  • Garance jasných a trvanlivých výsledků
  • Prémiový vosk / pryskyřice s černým barvivem
  • Určeno pro kompatibilní role štítků

Popis

Vysokokapacitní prémiové voskové / pryskyřičné pásky o délce 300 metrů jsou vyvinuty pro vaše potřeby profesionálního tisku štítků. Pro použití v logistickém, maloobchodním, zdravotnickém a dalším prostředí se černé termotransferové pásky BSP-1D300-110 používají spolu s kompatibilními rolemi štítků.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Prémiová vosková / pryskyřičná vysokokapacitní termotransferová černá barvonosná páska zajišťuje profesionální a bezproblémový tisk štítků na kompatibilní tiskárně štítků Brother. Její délka 300 metrů na pásku vyžaduje méně výměn pásky a zajišťuje, že tiskárna štítků Brother bude spolehlivě pracovat ještě déle.

S touto prémiovou voskovou / pryskyřičnou termotransferovou páskou můžete očekávat profesionální výsledky. Páska BSP-1D300-110, vyrobená na základě přesné specifikace, je kompatibilní se specifickými tiskárnami štítků pro termotransferový přenos Brother.

Výběrem certifikované prémiové voskové / pryskyřičné termotransferové pásky podle standardu Brother International Europe zajistíte, aby váš přístroj i nadále pracoval v nejlepším možném stavu a zajišťoval vám křišťálově čisté výtisky s dlouhou životností.
Zpět na začátek