Originální Brother DK-22223 kontinuální papírová páskal – černá na bílé, 50 mm šířka

Originální Brother DK-22223 kontinuální papírová páska – černá na bílé - Páska je 30,48 m dlouhá, 50 mm široká.

50 mm šířka, 30,48 m délka

Vysoce kvalitní originální štítky Brother

Jasné a trvanlivé výsledky

Detaily produktu

DK22223

Klíčové vlastnosti

  • 50 mm šířka, 30,48 m délka
  • Vysoce kvalitní originální štítky Brother
  • Jasné a trvanlivé výsledky

Popis

Ať už vyrábíte štítky na obálky, složky nebo regály, můžete si užít flexibilitu při vytváření jakéhokoli štítku. Páska DK-22223 je dodávána se silným lepidlem pro trvalou přilnavost, takže se hodí, jak na práci doma tak i ve firmě.

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Perfektní pro výrobu štítků na složky, obálky nebo dokonce pro značení polic, s DK-22223 si můžete užít flexibilitu vytváření jakéhokoli typu štítku. Kontinuální papírová role, která byla odborně navržena tak, aby vyhovovala všem vašim potřebám v oblasti označování, vám umožní vytvořit štítek libovolné velikosti, a to tak, že si pásku nařežete na požadovanou délku.

Organizaci v domácím i pracovním prostředí můžete vylepšit díky univerzálnímu designu originální černé na bílé DK-22223. Trvalá přilnavost DK-22223 je přísně testována společností Brother, aby byla co nejtrvanlivější, vysoce kvalitní a spolehlivá.

Výběrem originální náplně Brother DK-22223 zajistíte, že vaše zařízení bude i nadále pracovat v nejlepším možném stavu a poskytne vám výsledky, které jsou jasné, čitelné a navržené tak, aby vydržely.
Zpět na začátek