Originální Brother DK-22223 kontinuální papírová páskal – černá na bílé, 50 mm šířka

"Originální Brother DK-22223 kontinuální papírová páska – černá na bílé - Páska je 30,48 m dlouhá, 50 mm široká. "

440,00 Kč včetně DPH 363,00 Kč bez DPH
Nalézt místní obchod

Ať už vyrábíte štítky na obálky, složky nebo regály, můžete si užít flexibilitu při vytváření jakéhokoli štítku. Páska DK-22223 je dodávána se silným lepidlem pro trvalou přilnavost, takže se hodí, jak na práci doma tak i ve firmě.

Klíčové vlastnosti

  • 50 mm šířka, 30,48 m délka
  • Vysoce kvalitní originální štítky Brother
  • Jasné a trvanlivé výsledky

Přehled

Perfect for producing labels for folders, envelopes or even shelving signage, with the DK-22223 you can enjoy the flexibility of creating any type of label. Expertly designed to suit all your labelling needs, the continuous paper tape allows you create any sized label, by cutting the tape yourself at your required length.

You can improve organisation around both the home and work environment, thanks to the versatile design of the Genuine Black on White DK-22223. Complete with strong adhesive for permanent sticking power, the DK-22223 has been rigorously tested by Brother to be as durable high quality and dependable as possible.

By choosing genuine refill Brother DK-22223 Label Roll, you’ll ensure that your machine continues to work at its best, providing you with results that are clear, legible and designed to last.
 

Kompatibilní s