Originální inkoustová kazeta Brother LC229XLBK - černá

Černá inkoustová kazeta s extra vysokou výtěžností Brother LC229XLBK. 2 400 stran výtisků.

972,00 Kč včetně DPH

804,00 Kč bez DPH

Kapacita tisku 2 400 stran v souladu s ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální kazety Brother

Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Detaily produktu

LC229XLBK_main

Klíčové vlastnosti

  • Kapacita tisku 2 400 stran v souladu s ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální kazety Brother
  • Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Popis

Během své životnosti 2 400 stran přináší LC229XLBK trvale vysokou kvalitu bezproblémového tisku. S vysokým počtem výtisků bez rozmazání je tato extra vysokokapacitní kazeta LC229XLBK s tiskem odolným proti vyblednutí vytvořena s použitím nově vyvinutého inkoustu Innobella ™ velmi vhodného pro širokou škálu tiskových úloh.

Více o tomto produktu ...

Zajistěte, aby vaše tiskárna Brother nadále dodávala výjimečné výsledky, které jste očekávali, výběrem inkoustové kazety s extra vysokou výtěžností LC229XLBK. Ačkoli mohou být levnější alternativní kazety dostupné jinde online, pouze originální inkoustová kazeta LC229XLBK zaručuje, že vaše zařízení bude pokračovat v práci co nejrychleji a efektivněji.

Černý inkoust používáte více než kterýkoli jiný, získejte tedy nejvyšší kvalitu výtisků zakoupením černé inkoustové kazety LC229XLBK. Protože se jedná o vysokokapacitní kazetu, LC229XLBK vydrží déle než standardní kazeta a poskytuje stejné vynikající výsledky.

Nezapomeňte, že používání kazet Brother je jediným způsobem jak zajistit aby vaše tiskárna nadále pracovala co nejlépe a že jakákoli záruka, kterou držíte, zůstává platná. Objednejte si černou inkoustovou kazetu Brother LC229XLBK, získáte v průběhu času lepší hodnotu za vynaložené náklady.

Kreativní centrum

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek