Originální inkoustová kazeta Brother LC225XLC - azurová

Azurová vysokokapacitní inkoustová kazeta Brother LC225XLC. 1 200 stran výtisků.

572,00 Kč včetně DPH

473,00 Kč bez DPH

Kapacita 1 200 stran v souladu s ISO/IEC 24711

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Detaily produktu

LC225XLC_main

Klíčové vlastnosti

  • Kapacita 1 200 stran v souladu s ISO/IEC 24711
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Prevence proti plýtvání papírem, časem a penězi

Popis

Kazeta LC225XLC s vysokou výtěžností zajišťuje živé barvy při každém tisku. S touto azurovou inkoustovou kazetou můžete snížit prostoje, zvýšit produktivitu a současně zajistit, že získáte ostré barvy i v těch nejnáročnějších prostředích. Protože LC225XLC je vysokokapacitní kazeta, její životnost je delší než u standardní kazety při stejně vynikající kvalitě tisku.

Více o tomto produktu ...

Dostupné také v dalších barvách:

Všechny kazety Brother, včetně této azurové inkoustové kazety LC225XLC s vysokou výtěžností jsou důkladně testovány pro zajištění co nejdůslednějšího spolehlivého řešení pro zákazníky.

Ačkoli jsou levné, neznačkové doplňovací kazety široce dostupné, nejsou ale tak kompatibilní s tiskárnou Brother. To může vést k problémům jak s kvalitou výtisku, tak i výkonem vašeho přístroje - tyto problémy mohou být někdy nákladné pro realizaci nápravy.

Tato náhradní originální inkoustová kazeta LC225XLC zajišťuje, že tiskárna bude i nadále pracovat bez závad, čímž vám poskytne lepší dlouhodobou hodnotu a klid na práci při znalosti nastavení tisku, na který se můžete spolehnout. Je navržena bez ztráty kvality tisku pro mnohem vyšší životnost, než má standardní kazeta.

Kreativní centrum

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek