Originální inkoustová kazeta Brother LC129XLBK s vysokou výtěžností – černá

Kazeta s černým inkoustem s vysokou výtěžností Brother LC129XLBK – jeden kus. Potiskne přibližně 2400 stran.

1 001,00 Kč včetně DPH 827,00 Kč bez DPH
Nalézt místní obchod
Tato originální kazeta Brother LC129XLBK s černým inkoustem s vysokou výtěžností byla navržena se zřetelem na tisk dokumentů ve špičkové kvalitě. Současně při jejím používání ušetříte. Nákupem našich náplní získáváte barvy, které dlouho vydrží a které se postarají o tisk působivých dokumentů s ostrým textem. Zároveň chráníte tiskárnu před možným dlouhodobým poškozením, způsobeným používáním neznačkových produktů.

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne přibližně 2400 stran
  • Vysoce kvalitní originální náplň Brother
  • Zabraňuje plýtvání a šetří papír, váš čas a peníze

Přehled

Pokud chcete, aby vaše tiskárna Brother tiskla opravdu bezchybně, kupte si inkoustovou kazetu s vysokou výtěžností LC129XLBK. Protože má tato inkoustová kazeta vysokou výtěžnost, vydrží déle než standardní kazeta – a zároveň samozřejmě nabízí stejnou vynikající kvalitu.

Ačkoli lze na internetu najít i levnější náhradní náplně, pouze originální inkoustová kazeta LC129XLBK je zárukou, že vaše tiskárna bude vždy fungovat efektivně a bez závad.

Objednejte si ještě dnes kazetu s černým inkoustem Brother LC129XLBK a dopřejte si kvalitní tisk, který vám navíc z dlouhodobého hlediska pomůže ušetřit peníze.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!