Originální inkoustová kazeta Brother LC125XLC - azurová.

Originální inkoustová kazeta Brother LC125XLC - azurová. Vytiskne 1 200 stran.

629,00 Kč včetně DPH

520,00 Kč bez DPH

Vytiskne 1 200 stran v souladu s normou ISO / IEC 24711

Vysoce kvalitní kazeta Brother

Zabraňuje úniku papíru, času a peněz

Detaily produktu

LC125XLC_main

Klíčové vlastnosti

  • Vytiskne 1 200 stran v souladu s normou ISO / IEC 24711
  • Vysoce kvalitní kazeta Brother
  • Zabraňuje úniku papíru, času a peněz

Popis

Tento originální inkoustový zásobník LC125XLC vám zajistí kvalitní tisk barevných dokumentů. Jedná se o vysoko kapacitní kazetu LC125XLC, která vydrží tisknout déle.

Více o tomto produktu ...

Další barvy:

Když je čas nahradit inkoust, můžete se spolehnout na inkoustovou kazetu Brother LC125XLC.  Zajistíte tak, že tiskárna zůstane v dokonalém provozním stavu a vaše výtisky zůstanou křišťálově čisté.

Ačkoli může být lákavé koupit levnější, neoriginální kazety, měli byste mít na paměti, že náplně a jiné levné tiskové kazety mohou nejen ovlivnit kvalitu vašich výtisků, ale zrušit záruku a způsobit dlouhodobé poškození tiskárny.

Tato originální inkoustová kazeta LC125XLC v azurové barvě udrží váš stroj v perfektním stavu a zajistí lepší kvalitu za vaše peníze. LC125XLC s vyšší výtěžností než standardní kazeta vydrží déle a nabízí stejné vynikající výsledky.

Creative Center

Navštivte Kreativní centrum Brother a získejte přístup k více než 2 000 šablonám, které si můžete přizpůsobit, abyste si mohli vytvořit vlastní obchodní dokumenty a kreativní projekty.

Obchodní centrum nabízí celou řadu marketingových materiálů, které vám pomohou udělat skvělý dojem na pracovišti, včetně vizitek, faktur, letáků a plakátů, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Ať už jste samostatně výdělečně činní nebo provozujete malý podnik, tyto inteligentní šablony jsou užitečné, pokud chcete vytvářet zajímavé dokumenty

Domácí centrum je také vybaveno praktickými papírovými materiály - od vzdělávacích pomůcek a her ke zkoušce s dětmi a veselých dekorací, které můžete použít na zvláštní příležitost, na papírové řemeslné návrhy včetně automatizace, mechanismů a znaků, které jsou zcela exkluzivní.

Je tu spousta možností a je to úplně zdarma!

Zpět na začátek