1. Domů Brother
  2. Tiskárny štítků a účtenek
  3. QL-800 tiskárny štítků

Poznejte rozdíl

Naše inteligetní řada QL-800 nabízí tři výjimečné výhody: unikátní schopnost přitáhnout pozornost zákazníků pomocí tisku dvoubarevných štítků v černé a červené barvě na vyžádání*, flexibilita pro tisk na zakázku s etiketami s kontinuální délkou až do velikosti 1 m a pohodlí při připojení pomocí Wi-Fi, díky kterému jednoduše vytvoříte a vytisknete štítky přímo z vašeho mobilního zařízení **. Tato řada navíc nabízí vestavěný automatický řezač pásek pro profesionální dokončení.

 

QL-800 klíčové vlastnosti

Labels on work IDs

Černý & červený tisk štítků

Ať už označujete potravinářské alergeny, naléhavou poštu, důvěrné soubory nebo dočasné signalizační zařízení, naše pozornost přitahující černé a červené štítky * mohou skutečně změnit vaše podnikání.

Čtěte více

Labels on folders and stationery

Tisk kontinuálních štítků

Naše pásky s kontinuální délkou vám umožní vytvářet štítky až do délky 1 metru, takže od podání a odeslání do podepisování můžete získat to, co potřebujete z jednoho kotouče, a vyhnout se také odpadu na štítcích.

Spotřební materiál

Person printing wirelessly from their smartphone

Wi-Fi tisk

Tiskněte kdekoli s našimi bezdrátovými tiskárnami**. Klepnutím na laptop nebo přejetím prstem na smartphone prostřednictvím aplikace je možné vytvářet a tisknout štítky i na cestách.

Stáhněte si aplikaci iPrint&Label z App Store nebo Google Play

Jak může tiskárna štítků QL-800 pomoci vaší firmě

*Vyžaduje DK-22251. **Dostupné jen na QL-810W a QL-820NWB. Kompatibilní s aplikací iPrint&Label – 2 barevný tisk cca od května 2017.