1. Domů Brother
  2. Tiskárny štítků a účtenek
  3. QL-800 tiskárny štítků
  4. QL-800 tiskárny štítků - obsah
Empty office

Kancelář

Usnadněte si hledání dokumentů a označte si naléhavou poštu výjimečnými černými a červenými štítky. Tiskněte alternativně v černé také na kontinuální roli a předpřipravených štítcích.

Aplikace zahrnují adresní štítky, popisky souborů, etikety na úložné boxy, etikety na skříňky a police, kancelářské potřeby a vnitřní dočasné značení.

Prohlédněte si QL-800

Labels in a warehouse facility

Správa zařízení

Zachyťte okamžik s černými a červenými štítky. Vytvořte si vnitřní dočasné štítky s našimi dvoubarevnými souvislými délkami rolí: je to nezbytné pro bezpečnost značení. Alternativně lze využít také tisk černou barvou na odolnějších filmových páscích.

Aplikace obsahuje vnitřní dočasné značení, štítky pro návštěvníky, štítky na kancelářské vybavení a kancelářský nábytek.

Prohlédněte si QL-800

Labels on boxes in a warehouse

Pošty & sklady

QL-800 tisknou velmi kvalitně a viditelně také adresy a manipulační štítky během několika sekund na dvoubarevné kontinuální role s cílem zajistit bezpečné doručení zásilek a zabránit pozdní dodávky.

Aplikace zahrnují adresní štítky, manipulační etikety, skladové regálové štítky, štítky s čárovými kódy na zboží, palety a boxy, štítky zásob a vnitřní dočasné značení.

Prohlédněte si QL-800

Labels being used in a retail store

Maloobchod

Zvyšte své prodeje se zvýšením pozornosti na vaše cenové nabídky, které jsou vytištěny černě a červeně na naší dvoubarevné kontinuální roli. Tiskárna štítků QL-820NWBc má samostatný LCD dotykový panel a volitelnou základnu baterie - ideální pro dílnu.

Aplikace zahrnují štítky výrobků, štítky s cenami, štítky propagačních/speciálních nabídek, štítky čárových kódů pro sledování skladových prostor a dočasnou signalizaci v interiéru.

 

Prohlédněte si QL-820NWBc

Labels being used on food at a supermarket

Potravinářský průmysl

Vytvořte nápadné, vyhovující etikety s naší dvoubarevnou kontinuální rolí a zvýrazněte alergeny, data spotřeby a nabídky v černé a červené barvě. QL-820NWBc má samostatný LCD dotykový panel pro tisk štítků v místě přípravy.

Aplikace zahrnují značení alergenů, štítky pro přípravu jídla, štítky výrobků, štítky s cenami, štítky do lednice a štítky s čárovými kódy.

Prohlédněte si QL-820NWBc

Labels being used on an ID badge

Návštěvy

Zlepšete správu návštěvníků vaší firmy pomocí standardních černých a červených ID odznaků vytištěných na naší dvoubarevné kontinuální roli a zvýrazněte data, časy, přístupové plochy a požární body. QL-810Wc a QL-820NWBc mají bezdrátové připojení, které vám umožní pohodlně tisknout štítky ze smartphonu nebo tabletu pomocí aplikace.

Aplikace zahrnují štítky s odznaky návštěvníků, štítky s adresami a dočasnou signalizací v interiéru.

 

Prohlédněte si QL-810Wc