1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Profesionální služby

Brother na vaší straně

Díky širokému portfoliu služeb, věříme v poskytování těch nejlepších řešení pro vaše měnící se obchodní požadavky. Společnost Brother nabízí:

  • Jednoduchou implementaci
  • Sledování a řízení procesů
  • Důvěryhodnou globální značku

Pomůžeme vám s řešením...

Ano, s funkcí PrintSmart Secure Pro Mail2Print. Při použití bezpečnostní technologie Brother lze dokumenty posílat do tiskárny jako přílohy emailu zabezpečené PIN kódem. Tiskárna začne tisknout, až když je zadán PIN kód.
Ano. PrintSmart Secure Pro vám umožní jednoznačně určit, kdo smí tisknout, skenovat, faxovat a kopírovat prostřednictvím unikátních čísel PIN nebo přístupových karet NFC.
Řešením problému je rozdělení skenovaných dokumentů do zvládnutelných sekcí a jejich odesláním několika emaily místo jednoho emailu.
Po vytisknutí úlohy není vždy možné zjistit, kdo ji do tiskárny poslal. Brother ID Print zobrazí klíčové detaily - například uživatelské jméno, datum, čas, nebo dokonce uživatelskou zprávu - zobrazí se v horní nebo dolní části stránky. Pro některé, kteří chtějí sofistikovanější monitoring, Brother PrintSmart Secure Pro software může sledovat, kdo a co vytiskl, kdy tisknul a jaká je cena výtisku.