Pomůžeme vám nalézt řešení...

Ideální způsob, jak spravovat přístup, ověřování a využití je použití bezpečnostního PIN kódu nebo čtečky ID karet. Správa je integrována v našem softwaru Secure Function Lock. Uživatelům mohou být vydány zákaznické karty, nebo můžete přidat NFC čip do vašich stávajících kancelářských vstupních karet, což při použití zařízení Brother se čtečkou NFC karet znamená, že nepotřebujete zadat PIN kód.
Ano, existuje. Secure Function Lock vám umožní jednoznačně určit, kdo smí tisknout, skenovat, faxovat a kopírovat prostřednictvím unikátních čísel PIN nebo přístupových karet NFC.
Jestliže vaše zařízení nejsou připojena k síti, nemůžete používat monitorovací systém, jako je BRAdmin Professional. Nejlepší možností je v tomto případě využít BRPrint Auditor, který místo přímého monitorování tiskáren vám umožní přijímat tyto informace ze všech online počítačů s připojením přes USB nebo paralelní port. Stačí na počítači uživatele nainstalovat BRPrint Auditor a všechny informace o využití tiskárny se nahrají zpět do BRAdmin Professional, jako ze síťově připojených tiskáren.
Ne. Driver Deployment Wizard pro vás vytvoří spustitelný soubor, který po spuštění na jiném PC na něm automaticky nainstaluje ovladač, bez nutnosti dalších kroků. Alternativně univerzální ovladač Brother vám umožní postarat se o všechna vaše zařízení s jednou jednoduchou instalaci. Dále, pokud jej máte, můžete použít instalační program Microsoft® (MSI) k automatizaci celého procesu vytvořením souboru, který přenáší veškerý software Brother, který uživatel potřebuje ve svém počítači.
Máte-li tiskárny na různých místech, není vždy vhodné kontrolovat jejich využití ručně. Emailová hlášení tiskáren odešlou kompletní rozpis informací a činností přímo na vámi zvolenou emailovou adresu. Všechna data využití tiskáren vám budou okamžitě k dispozici - od počtu výtisků až do současného zbytkového množství toneru, bez ohledu na to, kde právě jste.
Ano. K tomu slouží aplikace Brother Solutions Interface. BSI je platforma otevřeného rozhraní navržená tak, aby třetí strany mohly vytvářet svá vlastní řešení pro zařízení Brother. Lze tak regulovat, jaké volby budou na ovládacím panelu a jejich funkci.
People in the office with Brother printer

Brother na vaší straně

Díky širokému portfoliu služeb správy tisku věříme, že poskytujeme ty nejlepší řešení pro vaše měnící se obchodní požadavky. Společnost Brother nabízí: 

  • Jednoduchou implementaci
  • Sledování a kontrolu
  • Důvěryhodnou globální značku