learning to count education specialist partners

Brother at your side

Možnost pro zaměstnance tisknout a skenovat na cestách, spolupracovat online a zajištění přístupu k dokumentům přes cloud s odborně vyvinutými řešeními Brother určenými pro oblast vzdělávání.

Jak mohou pomoci vašemu podnikání vzdělávací řešení Brother

IPrint & Scan je bezplatná aplikace společnosti Brother, která umožňuje snadno tisknout z, a skenovat do vašeho zařízení s platformou Apple nebo Android. Automaticky se nalezne kompatibilní zařízení Brother v bezdrátové síti, takže můžete ze svého mobilu jednoduše posílat úlohy k tisku a nahrávat skeny do cloudu.

Ano. Existuje několik způsobů. Secure Function Lock vám umožní jednoznačně určit, kdo smí tisknout, skenovat, faxovat a kopírovat prostřednictvím unikátních čísel PIN nebo přístupových karet NFC. Alternativně software PrintSmart Secure Pro vám poskytne maximální kontrolu nad tím, co je povoleno tisknout, kopírovat, skenovat nebo faxovat.

Ano, s funkcí PrintSmart Secure Pro Mail2Print. Při použití bezpečnostní technologie Brother lze dokumenty posílat do tiskárny jako přílohy emailu zabezpečené PIN kódem. Tiskárna začne tisknout, až když je zadán PIN kód.

Po vytisknutí úlohy není vždy možné zjistit, kdo ji do tiskárny poslal. Brother ID Print zobrazí klíčové detaily - například uživatelské jméno, datum, čas, nebo dokonce uživatelskou zprávu - zobrazí se v horní nebo dolní části stránky.