Řada speciálních pásek

Praporky flexibilních štítků na HDMI kabelech televizního přijímače

Laminované štítky P-touch s dlouhou životností Brother jsou k dispozici v různých barvách, velikostech a vyrobené ze speciálních materiálů na různé použití. Zahrnují:

  • Standardní lepidlo
  • Silné lepidlo pro nerovné povrchy
  • Flexibilní ID pro označení kabelu
  • Fluorescenční barvy pro bezpečnostní značky

 

Podívejte se na speciální řadu pásek

Řada laminovaných štítků Brother

Vyberte si ten správný štítek

Ujistěte se, že je váš štítek viditelný a zůstane přilepený. Vyberte si správnou páskovou kazetu Brother TZe.

Od fluorescenčních štítků k bezpečnostním symbolům a důležitým upozorněním, k silným samolepicím štítkům pro připevnění k hrubým povrchům a k zajištění toho, aby vaše štítky obstály i testem času. Tohle video vám představí naši řadu odolných štítků.

Koupit pásku

Žluté štítky testů

Společnost Brother vyvinula technologii odolného vrstveného štítku již v roce 1988. Vzhledem k tomu, že váš text je chráněn jasným plastovým krytím, můžete si být jisti, že vaše štítky obstojí v testu času, ať jsou umístěny kdekoli.

Zjistěte více informací a stáhněte si technické informace o pásce, které poskytují další podrobnosti o našich štítcích a provedených testech.

Stáhnout (PDF, 2,6 MB)

Naše technologie laminovaných štítků zaručuje, že vrstva super-čirého polyethylenového laminátu chrání váš text (na rozdíl od běžných štítků). Výsledkem je prakticky nezničitelný štítek, který dokáže odolat i nejtvrdším podmínkám.

O životnosti našich štítků jsme přesvědčení díky extrémním testům, které štítky podstoupily. Výsledky dokazují, že laminované štítky Brother P-touch zůstávají oproti konkurenčním nelaminovaným štítkům čitelné a přilepené. 

Postup zkoušky oděru

Technologie Brother pro laminaci fólií zajišťuje, že laminované štítky Brother P-touch dokonce odolávají i těžkému oděru.

Jednokilové brusné zařízení přešlo po laminátových etiketách Brother P-touch i po nelaminovaných konkurenčních štítcích. Po 50 opakováních se znaky pod vrstveným štítkem Brother P-touch vůbec nezměnily a laminace byla jen mírně poškrábaná. Nekvalitní štítky konkurence nesly výrazné známky poškození.

Proces teplotního testu

Ať už chcete používat naše štítky v mrazivých podmínkách nebo v extrémně teplém prostředí, byly navrženy tak, aby vydržely. Ve skutečnosti výsledky ukazují, že laminované štítky Brother P-touch odolávají teplotám od - 80° C do + 150° C.

Naše laminované štítky byly připevněny k deskám z nerezavějící oceli při pokojové teplotě, poté byly zahřívány a chlazeny po určitou dobu. Po 72 hodinách při - 80° C nedošlo ke znatelné změně lepidla nebo barvy štítku. Po 2 hodinách při + 150° C zůstává text na etiketě i přes nepatrnou změnu barvy pásky zcela neporušený.
Postup testu blednutí

Kdekoli používáte laminované štítky P-touch, byly navrženy tak, aby zůstaly jasné a čitelné jako v den, kdy byly aplikovány.

Několik barevných štítků Brother P-touch v různých barvách bylo připojeno k deskám z nerezavějící oceli a bylo vystaveno simulovanému venkovnímu UV záření přibližně 12 měsíců a byly pozorovány změny v základní barvě pásky (test vyhovující JIS K7350-2 / ISO 4892-2). Vytištěný text na všech páskách zůstal nezměněn a byl dokonale čitelný. Červené, žluté a fluorescenční pásky ukázaly, že na pozadí pásky dochází k mírnému blednutí. Jiné barvy štítků Brother ukázaly malou nebo žádnou změnu.
Postup chemického testu

Chemické testy byly provedeny na štítcích Brother a konkurenčních nelaminovaných štítcích.

Testy byly provedeny ve dvou fázích:
Stupeň 1 - chemická zkouška ponoření
Stupeň 2 - Test chemické abrazivity

Štítky byly nejprve připevněny ke skleněným sklíčkům a ponořeny do různých chemikálií po dobu 2 hodin. Nezměnila se kvalita tisku a štítky zůstaly připevněny ke sklíčkům.
Ačkoli některé štítky namočené v určitých chemikáliích vykazovaly nepatrné oddělení vrstveného filmu, tření štítku stejnými chemikáliemi nemělo vůbec žádný vliv. Takže i když jsou na štítky Brother P-touch vylité chemikálie, stačí je setřít, aby nedošlo k poškození.

Dále byla laminovaná páska Brother P-touch připevněna na několik skleněných desek. Hmotnost 500 g s chemicky napuštěným hadříkem 20x posunována přes každou desku. Kvalita tisku laminátových štítků Brother P-touch nebyla ovlivněna, na rozdíl od konkurenčních nelaminovaných štítků.
Postup testu voděodolnosti

Laminované štítky společnosti Brother jsou extrémně odolné proti kontaktu s vodou i ponoření do vody na delší dobu.

Testy byly provedeny ve dvou fázích:

1. fáze - Test ponoření vody
2. fáze - Zkouška voděodolnosti

Štítky byly nejprve připevněny k laboratorním sklíčkům a ponořeny do vody po dobu 2 hodin. Nezměnila se kvalita tisku a štítky zůstaly připevněny ke sklíčkům.

Pro druhou zkoušku byl laminovaný štítek Brother P-touch připevněn na několik skleněných desek. Hmotnost 500 g s vodou navlhčenou látkou byla 20x posunována přes desky. Kvalita tisku laminovaných štítků Brother P-touch nebyla ovlivněna.

Zjistěte, proč je značení důležité jako součást řízení managementu