1. Domů Brother
  2. Řada L6000
Přední pohled na tiskárnu L600 ve věžovém provedení

Více možností ovládání pro IT oddělení.

  • Snadná implementace individuálně zadaného softwarového řešení
  • Instalace přímo ze serveru pro snadné nasazení v celé řadě zařízení
  • Vysoká kapacita paměti až 1GB pro zpracování více dokumentů od různých uživatelů
  • Podpora široké škály bezpečnostních protokolů, včetně IPsec

L6000 s tiskovou kazetou

Více úspor pro finanční oddělení.

  • Ekonomické tonery až na 12 000 stránek součástí dodávky, volitelné ultra vysokokapacitní tonery až na 20 000 stránek
  • Komunikace v blízkém poli (NFC) lépe zabezpečuje dokumenty a snižuje plýtvání výběrem tisku úloh aplikací metody pull printing

L6000

Vyšší efektivita podnikání pro CEO.

  • Rychlejší a snadnější ovládání na velkém 12,3 cm dotykovém displeji
  • Působivé objemy tisku až 10 000 stran měsíčně pro nejvytíženější pracovní skupiny
  • Funkce skenování s automatickým podavačem dokumentů o kapacitě do 80 listů s rychlostí až 50 str./min., nebo 100 obr./min. při oboustranném skenování

L6000

Flexibilní tisková řešení

Tisková řešení Brother jsou zajímavé balíčky inovací, jejichž cílem je jednodušší podnikání. Nabízíme celou řadu snadných tiskových řešení, která pomáhají maximalizovat efektivitu tisku a minimalizovat náklady.

Profesionální firemní řešení

Kompletní přehled o použití tiskárny a tiskových procesů, pomocí jednoduchého uživatelského rozhraní, s hlášením pro větší přehled nákladů na tisk. Výsledek? Snížení tiskových nákladů a optimalizace provozní efektivity.


Staví na funkčnosti PrintSmart Cost Control a umožňuje pracovníkům IT zvýšit bezpečnost tisku prostřednictvím metody pull printing a zabezpečeného uvolnění mobilního tisku. Využít lze také rozšířenou možnost skenování.
Řešení tisku z cloudu, které poskytuje jednoduchý tiskový přístup pro zaměstnance a hosty. Ideální pro jakékoliv podnikání s mobilní pracovní silou nebo pro proces "přineste si vlastní zařízení". Uživatelům umožňuje tisknout z libovolného mobilního zařízení, rychle, jednoduše a bezpečně.
Snadný způsob, jak zvýšit produktivitu a zefektivnit svůj rozpočet. Založeno na pronajatém hardware a dodávkách spotřebního materiálu placených "za kliknutí" - ideální krok jak přispět ke zlepšení toku financí a snížení celkových nákladů na tisk.
Pomáhají udržovat neustálou optimalizaci tiskového parku prostřednictvím řady služeb, které pokrývají každou fázi nákupního cyklu - posouzení, transformace a optimalizace - pro zajištění splnění vašich tiskových potřeb.