1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Malá firma

Řešení pro vaši malou firmu

contact us

Kontaktujte nás a zjistěte, jak naše řešení mohou pomoci vašemu podnikání

Pomůžeme vám nalézt řešení...

iPrint&Scan je bezplatná aplikace společnosti Brother, která umožňuje snadný tisk z, a skenování do vašeho zařízení na platformách Apple i Android. V bezdrátové síti se automaticky nalezne kompatibilní zařízení Brother. Můžete snadno ze svého mobilu posílat tiskové úlohy a nahrávat skeny do cloudu.
Máte-li tiskárny na různých místech, můžete nastavit odesílání emailových hlášení z tiskárny. Přístroj odešle kompletní rozpis informací a činností přímo na vaši emailovou adresu - od počtu výtisků do současného zbytkového množství toneru.
Existuje mnoho způsobů, kam naskenovat snímaný dokument. Zařízení Brother můžete odeslat soubor do zvoleného místa v síti, na adresu FTP, do cloudového úložiště třetí strany, nebo na emailovou adresu. Můžete si také dokument uložit přímo do USB paměti.
People in the office with Brother printer

Brother At Your Side

Na základě pochopení požadavků a potřeb malých firem jsme vyvinuli širokou škálu vyspělých specifických řešení. Přinášíme vám možnost zajistit svým zaměstnancům nejlepší a nejúčinnější metody práce. Společnost Brother nabízí:

  • Cenově efektivní řešení
  • Odborné poradenství a podporu
  • Jednoduchou implementaci