1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Řešení pro maloobchod
  4. Tisk maloobchodních štítků

Je čas znovu přemýšlet o vašem řešení tisku štítků.
Přenechte to odborníkům na maloobchodní tisková řešení společnosti Brother.

Muž na zeleném pozadí drží přenosnou tiskárnu Brother

Od štítků na policích po cenovky - když tisknete s Brother, máte to jisté. Co to pro vás znamená?

  • Komplexní řada řešení pro označování: pomocí naší komplexní řady tiskáren štítků pro maloobchodní prodejny podporujeme různé aplikace.
  • Snadná integrace: naše tiskárny štítků pro maloobchod se hladce integrují se stávajícími pracovními postupy, takže můžete ihned tisknout.
  • Podpora jako standard: od nastavení zařízení, každodenního servisu a podpory až po průběžné vedení, děláme jednoduché věci správně.
  • Řešení, která fungují poprvé: poskytujeme bezplatnou zkušební tiskárnu, kterou můžete vyzkoušet, abyste věděli, že po spuštění bude vše hladce fungovat.
  • „Na vaší straně“ každý krok cesty: ve společnosti Brother známe druhy výzev, kterým čelíte s tiskárnami štítků - a jak je překonat.

Jak Brother stojí "na vaší straně" jako experti na maloobchodní tisková řešení

Muž držící blok s ikonou čárového kódu

Jak podporujeme rozhodování v maloobchodě

Spolupracujeme s maloobchodníky všech velikostí, jejichž cílem je zjednodušit maloobchodní tisk a spojit se správným řešením pro vaše podnikání. Díky komplexní řadě řešení maloobchodního tisku štítků poskytujeme centralizovanou podporu a správu – což z nás činí jediného dodavatele, který může s jistotou poskytnout komplexní tiskové řešení.

Žena se skenerem čárových kódů

Jak podporujeme zaměstnance prodejny

Tím, že zajistíme správné tiskové řešení od samého začátku, usnadňujeme tisk pro vaše zaměstnance. To znamená zjednodušené pracovní postupy, chytré výzvy a automatizované procesy pro
zefektivnění tisku z kanceláře do prodejny – což vašemu týmu umožní poskytovat plynulejší zákaznickou zkušenost.

Zaměstnanec Brother se souborem

Jak podporujeme dodavatele technologií

Kombinujeme naše odborné znalosti se znalostmi našich důvěryhodných prodejců IT obchodníků, spolupracujeme tak, abychom vždy pro vás nyní i
v budoucnu našli správné řešení. Už nyní spolupracujeme s předními softwarovými partnery pro tisk maloobchodních štítků, jako jsou Soti, SAP, Datalogic, The Pricing People a Peak Technology.
Pokud máte preferovaného dodavatele, uděláme maximum pro to, abychom s ním spolupracovali a zajistili pro vás bezproblémovou integraci.

 

Náš sortiment maloobchodních tiskáren štítků a účtenek

Jste připraveni zlepšit tisk maloobchodních štítků?