1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Mikro firma

Řešení pro vaši mikro firmu

contact us

Kontaktujte nás a zjistěte, jak řešení Brother mohou pomoci vašemu podnikání

Řešením problému je rozdělení skenovaných dokumentů do zvládnutelných sekcí a jejich odesláním několika emaily místo jednoho emailu.
Ano. Brother iPrint & Scan je bezplatná aplikace kompatibilní s Apple iOS, Androidem a zařízeními s Windows Mobile. Můžete ji použít ke skenování dokumentů do svého mobilního zařízení ve vysoké kvalitě, a jak již název napovídá, můžete ji použít i pro tisk.
Nejlepší způsob, jak tisknout z iOS je využít integrovaný ovladač Apple AirPrint. Vzhledem k tomu, že je již součástí operačního systému, je zdarma a nemusíte se starat o další instalaci.
Ano. Přímý PDF / XPS tisk znamená, že můžete tisknout soubory přímo z tiskárny bez použití PC softwaru ve formátu PDF nebo XPS.
Ano. Web Connect umožňuje připojit skener nebo multifunkční zařízení Brother přímo do vaší oblíbené služby cloudového úložiště třetí strany. Soubory lze nahrávat okamžitě, bez nutnosti použití PC, nebo opačně můžete procházet soubory pomocí ovládacího panelu na tiskárně a pak je vytisknout.
Proč Brother na vaší straně

Brother at your side

Chápeme požadavky vaší mikro firmy. Naše odborně vyvinutá řešení poskytují funkce pro kompaktní tisk a skenování, určené pro domácí kanceláře a mikro firmy. Společnost Brother nabízí:

  • Odborné poradenství a podporu
  • Jednoduchou implementaci
  • Cenově efektivní řešení