contact us

Kontaktujte nás a zjistěte, jak naše řešení mohou pomoci vašemu podnikání

Často kladené otázky a odpovědi pro velké firmy...

Ano. K tomu slouží aplikace Brother Solutions Interface. BSI je platforma otevřeného rozhraní navržená tak, aby třetí strany mohly vytvářet svá vlastní řešení pro zařízení Brother. Můžete libovolným způsobem upravit uživatelské rozhraní tak, aby se zobrazovaly jen zprávy, které potřebujete.
Ano, jsme SAP gold developer a naše ovladače pro tiskárny a skenery jsou certifikované a také plně kompatibilní se systémem Citrix.
Po vytisknutí úlohy není vždy možné zjistit, kdo ji do tiskárny poslal. Brother ID Print zobrazí klíčové detaily - například uživatelské jméno, datum, čas, nebo dokonce uživatelskou zprávu - zobrazí se v horní nebo dolní části stránky.
Zpravidla po odeslání tiskové úlohy do fronty ve vaší tiskárně může čekat na vybavení, dokud se tiskárna nevypne, což je riziko pro důvěrné dokumenty. Časovým výmazem lze tiskárně zadat, aby odstranila vaše zabezpečená tisková data po uplynutí nastaveného časového intervalu od hodin až po dny.
brother at your side printsmart security and cost

Brother na vaší straně

Nabízíme celou řadu bezpečnostních a nákladových řešení, která mohou být upravena podle vašich obchodních potřeb. Společnost Brother nabízí:

  • Širokou škálu řešení
  • Spolehlivou technologii
  • Flexibilní provedení