1. Domů Brother
 2. Řešení Brother
 3. Přenosné tiskárny a tiskárny štítků pro zdravotnictví
 4. Zdravotnické vybavení a značení aktiv
Laminovaný štítek s černým textem na stříbrném podkladu na sušičce rukou

Sledujte zařízení a další majetek

Mnoho zdravotnických zařízení má tisíce fixních nebo mobilních aktiv rozložených na více stranách a místech. Pomocí tiskárny Brother P-touch P900 je sledujte prostřednictvím tisku trvanlivých laminovaných štítků obsahujících čísla majetku a další důležité informace. Laminované štítky Brother TZe jsou navrženy tak, aby vydržely mnoho let, a to i v extrémních podmínkách.

Výhody tiskáren štítků řady PT-P900 a odolných štítků P-touch

Průhledná laminovací vrchní vrstva chrání váš text před chemikáliemi, vlhkostí, oděrem, slunečním zářením a extrémními podmínkami. Laminované štítky Brother P-touch byly nezávislou laboratoří "testovány na extrém" pro ověření jejich trvanlivosti.

Termotransferová technologie využívá barvonosnou pásku, která nabízí ostrý, vysoce kvalitní tisk. Tiskárny štítků P-touch mohou vytvářet trvanlivé štítky s rozlišením až 360 x 720 dpi.

Pro zvýšení efektivity a snížení chyb způsobených ručním zadáváním nesprávných čísel aktiv a dalších informací mohou štítky obsahovat lineární a dvourozměrné čárové kódy, například kódy GS1-128 a QR.

Zlepšení identifikačního štítku zahrnutím příslušného grafického obrázku, jako je logo nebo symbol. Jsou podporovány oblíbené formáty souborů .jpg, .png, .bmp.

Páskové kazety Brother TZe jsou k dispozici v široké škále šířek do 36 mm a v různých barvách. Pro splnění prakticky všech požadavků na značení štítky jsou k dispozici také kovové, extrémně přilnavé, plombovací a vysoce viditelné fluorescenční pásky.

Software P-touch Editor pro Windows a Mac je k dispozici pro bezplatné stažení. Umožňuje profesionální návrh štítků, které splní vaše přesné požadavky.

Servisní informace na laminovaném štítku Brother P-touch TZe nalepeném na ovladači stříkačky v nemocnici

Zajistěte dodržení servisních plánů

Bez jakýchkoliv prostředků pro přesnou identifikaci zařízení nelze provádět nezbytné opravy na správných zařízeních. Může dojít k servisu nesprávného zařízení, nebo k chybě důležitého data servisu. Použitím laminovaných štítků Brother P-touch na každém zařízení si můžete být jisti, že vaše štítky zůstanou čitelné po mnoho let, což pomůže udržet vaše zařízení v nejlepším možném stavu.

Provozní pokyny na zdravotnickém vybavení

Uvedení důležitých provozních informací

Vysoce viditelné štítky obsahující důležité informace mohou být nalepené na přístroj, instruují uživatele o jejich správném provozu a zajistí, že zařízení budou vždy připravena k okamžitému použití. Se širokou škálou barev štítků včetně metalických a fluorescenčních se můžete spolehnout, že vaše pokyny budou jasně viditelné a okamžitě zaznamenané.

Laminované štítky Brother P-touch TZe na různých chemikáliích v laboratoři

Spolehlivé odolné štítky Brother TZe

Štítky jsou k dispozici v šířkách do 36 mm v různých barvách a materiálech včetně metalických, extrémně přilnavých a plombovacích. Laminované štítky Brother P-touch byly testované pro ověření jejich odolnosti proti:

 • Chemikáliím
 • Vodě a dalším kapalinám
 • Oděru
 • Slunečnímu a UV záření
 • Teplotám pod bod mrazu do -80°C
 • Vysokým teplotám do +150°C

Po připevnění si můžete být jisti, že vaše štítky zůstanou přilepené a čitelné po mnoho dalších let.

Technické údaje TZe pásek (PDF, 2,5 MB)

Brother P-touch PT-P900W tikne štítek inventáře

Řada stolních tiskáren štítků PT-P900

Stolní tiskárny štítků Brother P-touch řady PT-P900 jsou ideální volbou pro zdravotnická zařízení, která vyžadují štítky s dlouhou životností.

 • Okamžitá tvorba odolných štítků do šířky 36 mm.
 • Vysoká rychlost a vysoké rozlišení tisku.
 • Vložení čárových kódů, loga a dalších symbolů podle potřeby.
 • Odkaz na data obsažená v tabulce aplikace Excel pro rychlý tisk více štítků v jednom dlouhém pásu.
 • Součástí software pro návrh štítků P-touch Editor.