1. Domů Brother
  2. Řešení Brother
  3. Řešení pro potraviny a pohostinství
  4. Řešení značení štítky v přípravě potravin
  5. Řešení štítků pro správu nabídek
Žena kontroluje štítky potravin z tiskárny štítků Brother nalepené na obaly sendvičů v obchodě s potravinami nebo v pekárně. Štítky obsahují čárový kód, název, obrázek, cenu a datum použití.

Tisk potravinových štítků pomocí informací z vašeho systému správy nabídek

Naše řešení pro značení vám pomohou převést data z vašeho systému správy nabídek na jasné a snadno čitelné štítky potravin. Přináší vám a vašim zákazníkům zviditelnění a kontrolu všeho od jednotlivých přísad po alergeny a výživové informace.

Náš tým pro potraviny a pohostinství rozumí, jak technologie může zvýšit účinnost vašich systémů přípravy potravin. To je důvod, proč spolupracujeme s předními poskytovateli řešení pro správu nabídek a vytváříme na zákaznická řešení pro značení potravin.

Chcete vědět více?

Detail tiskárny štítků Brother, která tiskne štítek pro balíček croissantů v provozní kanceláři lahůdek, pekárně nebo kavárně

Využijte data ze systému správy nabídek

Propojte svůj systém správy nabídek s naším řešením pro značení potravin pro zvýšení účinnosti a přesnosti vaší kuchyně. Naše tiskárny štítků na potraviny se snadno integrují do vašeho systému správy nabídek, můžete tak pracovat rychle a efektivně.

Možnosti připojení Wi-Fi a Bluetooth a široké spektrum příslušenství usnadňují práci na cestách pomocí chytrého telefonu nebo tabletu.

Řešení pro označování balení potravin

Snadno vytvářejte čitelné štítky na balení potravin vysokým rozlišením s údaji o přísadách, alergenech a datu spotřeby s možností vložení čárových kódů.

Zjistit více
Štítek lepený na bochník sýra v plastovém obalu

Řešení značení oběhu zásob

Snižte plýtvání a zvyšte efektivitu nahrazením ručně psaných denních štítků řešením pro Brother značení štítky oběhu zásob.

Zjistit více

Podívejte se na naše smluvní podmínky.
Vaše informace budou zpracovány v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů.