Mohlo by vás také zajímat:

Ikona bezpečnostního zámku

PrintSmart Secure Pro

Mějte kontrolu nad bezpečností a náklady tiskáren ve vaší organizaci pomocí Brother PrintSmart Secure Pro

Pomůžeme vám nalézt řešení

Ano. Brother iPrint & Scan je bezplatná aplikace kompatibilní s Apple iOS, Androidem a zařízeními s Windows Mobile. Můžete ji použít ke skenování dokumentů do svého mobilního zařízení ve vysoké kvalitě, a jak již název napovídá, můžete je i vytisknout.
Řešením problému je rozdělení skenovaných dokumentů do zvládnutelných sekcí a jejich odesláním několika emaily místo jednoho emailu.
Ano, existuje celá řada způsobů, jak toho dosáhnout. Aplikace Brother Cloud jsou rostoucí sadu inovativních cloudově založených aplikací s přímým přístupem ze zařízení Brother bez použití počítače. Můžete odstranit barevné pozadí a automaticky opravit případné chyby skenování, včetně odstranění zkosení při šikmém vložení dokumentu.
Existuje mnoho způsobů, jak uložit snímaný dokument. Zařízení Brother můžete odeslat soubor do adresáře v síti, do FTP adresáře, cloudového úložiště třetí strany, nebo na emailovou adresu. Soubor také můžete jednoduše uložit přímo do USB paměti.

Muž se usmívá na čerstvě vytištěný dokument

Brother na vaší straně

K dispozici je celá řada dokumentů a řešení pro skenování, která mohou být upravena podle vašich obchodních potřeb. Společnost Brother nabízí:
  • Širokou škálu řešení
  • Spolehlivou technologii
  • Flexibilní projekty