Správa tiskových služeb (MPS) zahrnuje programy leasingu tiskáren nabízené poskytovateli tisku pro správu tiskových zařízení, včetně tiskáren, skenerů, faxů a kopírek. Služby umožňují organizacím snížit náklady, zvýšit efektivitu, produktivitu a bezpečnost informací, obvykle sledováním spotřeby, výměnou spotřebního materiálu a uspokojováním potřeb organizace v oblasti tisku.

Pomůžeme vám spravovat všechny vaše tiskové potřeby prostřednictvím uživatelsky přívětivého webového portálu, který vám zajistí přehled a kontrolu, vyšší produktivitu a snížení nákladů. Platíte pouze za to, co vytisknete, a neplatíte žádné minimální povolenky na tisk. 

7 výhod MPS

Společnost Brother nabízí, 3, 4 nebo 5 let pronájmu tiskárny.
Fixní náklady představují částku za pronájem hardwaru a služeb po dobu pronájmu. Fixní náklady jsou splatné každý měsíc během doby pronájmu.
Variabilní náklady představují množství vytištěných stránek. Platíte pouze za to, co je vytištěno ve variabilních nákladech. Variabilní náklady jsou hrazeny v pololetních platbách.
Sazba za kliknutí je cena, která se platí za každou vytištěnou stránku - je stanovena cena za černobílé výtisky a cena za barevné výtisky. 
Jednou z hlavních výhod služby Managed Print Service od společnosti Brother je, že platíte pouze za to, co vytisknete, neexistují žádné "minimální" objemy tisku.

Barevné a černobílé laserové tiskárny, LED tiskárny a multifunkční zařízení Brother.

Prohlédněte si naši řadu podnikových tiskáren.

V zásadě existují základní požadavky na počítač a síť, se kterými vám mohou poradit naši dodavatelé tiskových služeb.
Ano. Základní služby správy tiskových služeb, kterými jsou monitorování zařízení, servis při poruše, účtování na základě spotřeby a doplňování spotřebního materiálu, jsou poskytovány v plném souladu s nařízením GDPR.
Základní služby správy tiskových služeb, kterými jsou monitorování zařízení, servis při poruše, účtování na základě spotřeby a doplňování spotřebního materiálu, nebudou zpracovávat žádná vytištěná data.
Společnost Brother bude shromažďovat kontaktní údaje a adresu zákazníka, informace o servisu zařízení, umístění zařízení a jeho používání, fakturační údaje a jakékoli další informace potřebné pro obchodní účely plnění nebo zlepšování vaší smlouvy o řízené tiskové službě Brother.
Barevná stránka je stránka, která vyžaduje použití barevného inkoustu nebo toneru.  Černobílá stránka je stránka, která vyžaduje tisk POUZE černého inkoustu nebo toneru.