Woman at a desk with a computer and a headset on

Na vaší straně

Ve společnosti Brother víme, že každá organizace je výjimečná. Proto věnujeme čas tomu, abychom vás a vaši firmu poznali a vytvořili tiskové řešení na míru vašim individuálním potřebám. Pochopením vašich požadavků se snažíme vytvořit tiskové řešení na míru, které bude pro vaši firmu nákladově efektivní. 

Naše filozofie „na vaší straně“ znamená, že vám poskytujeme prvotřídní služby a neustále sledujeme vaše požadavky na tisk tak, abychom vám zajistili přesně to, co potřebujete, a to jak nyní, tak i v budoucnu. 

Pro zahájení konverzace stačí vyplnit následující formulář. 

Co bude následovat?

  • Jeden z našich odborníků vás bude kontaktovat prostřednictvím vámi preferovaného způsobu, aby porozuměl vašim obchodním potřebám.
  • Vytvoříme cenovou nabídku šitou na míru vám a vašemu podnikání.
  • Službu zprovozníme a budeme po vašem boku, abychom zajistili hladký průběh.

Text, který zde zadáte, se zobrazí přímo pod názvem formuláře. Může to být například popis, některé pokyny nebo jiné informace.

Souhlasím, že mě společnost Brother bude informovat o novinkách, produktech a službách Brother e-mailem, telefonicky nebo poštou.
Souhlasím s podmínkami společnosti Brother
Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat. Osobní údaje, které poskytnete, budou použity v souladu s našimi zásadami ochrany osobních údajů a zásadami používání souborů cookie. Podmínky společnosti Brother jsou k dispozici zde