Aplikace Brother iLink&Label

Použijte svůj Apple iPhone nebo iPad ke stažení návrhu identifikačních štítků kabelů uložených v projektech Fluke Networks LinkWare Live a bezdrátově je přeneste do tiskárny Brother PT-E550WNIVP. Následně jednoduše po výběru ihned vytiskněte štítky kabelů. Nepotřebujete používat notebook ani se připojit do drátové sítě.

Síťový technik používá aplikaci Brother iLink & Label na svém mobilu

Ušetřete čas, omezte chyby

Propojením s daty již uloženými v Linkware Live můžete ušetřit čas ručním zadáváním stejných identifikačních popisů kabelů v PT-E550WNIVP pomocí klávesnice tiskárny. Chybně zadané identifikátory jsou minulostí - zajištění přesnosti ve všech vašich úlohách označování.

Proč si nestáhnout tuto bezplatnou aplikaci a objevit její výhody?

Tiskárna PT-E550W tiskne identifikační štítek síťového kabelu

Stáhněte si ID kabelu během několika sekund

Jakmile nainstalujete aplikaci a zadáte aktuální uživatelské jméno a heslo do Fluke Networks Linkware, výběr a přenos identifikačních údajů kabelu do vaší tiskárny štítků Brother PT-E550WNIVP proběhne během několik sekund:

  • Vyberte projekt s požadovanými ID kabelů a klepnutím na „Stáhnout“ je přeneste do aplikace.
  • Dále vyberte požadovaný seznam ID a klepnutím na „Odeslat“ proběhne bezdrátový přenos do PT-E550WNIVP.
  • Hotovo! Vaše PT-E550WNIVP má nyní v paměti uložené identifikační údaje kabelu pro tisk štítku.

Brother TZe-SL251 black on white self-laminatingLaminované štítky Brother TZe-SL251 s černým tiskem na bílé aplikované na síťové a propojovací kabely CAT5e a CAT6A

Vytiskněte si identifikační štítky kabelu

Jelikož vaše ID kabelů jsou uložena v paměti tiskárny PT-E550WNIVP, nic víc již nepotřebujete.

Jednoduše stiskněte na tiskárně štítků PT-E550WNIVP funkční tlačítko „Obal kabelu“ a nakonfigurujte nastavení pro požadovaný typ kabelu - to je třeba udělat jen jednou.

Chcete-li vytisknout štítky, stisknutím tlačítka databáze na tiskárně štítků zobrazíte ID kabelu. Dále zvolte tisk všech štítků nebo vyberte jejich požadovaný rozsah.

Štítky se vytisknou předstřižené v jednom dlouhém pásu. Jednotka odstřihu tak udržuje vaše štítky v pořadí tisku pro usnadnění jejich použití.

Samolepicí laminované štítky Brother TZe byly vyvinuty speciálně pro identifikaci kabelů a jsou pro toto použití doporučené.

Mobilní zařízení připravené k přenosu dat ID kabelů do tiskárny štítků Brother PT-E550W

Udržujte své identifikační štítky kabelů aktuální

Jakmile se váš projekt síťové infrastruktury aktualizuje, přidávají se nová ID kabelů nebo se mění stávající. Jednoduše použijte aplikaci Brother iLink & Label pro opětovné připojení a stáhněte si nejnovější ID kabelů z vašeho projektu Linkware Live do tiskárny štítků Brother PT-E550WNIVP pro další tisk.

Zjistěte, proč je označování tak důležité pro instalaci a správu sítě