1. Domů Brother
  2. Tiskárny štítků a účtenek
  3. Facilities management label printers
  4. Řada speciálních pásek

Vyberte správný štítek

Ujistěte se, že je váš štítek viditelný a zůstane přilepen výběrem vhodné kazety s páskou Brother TZe z produktové řady.

Toto video vás seznámí s naší řadou trvanlivých pásek od fluorescenčních pro bezpečnostní značení a důležitá upozornění, až po extrémně přilnavé pásky pro přilepení štítků na hrubé povrchy a k zajištění dlouhé životnosti a trvanlivosti štítků.

Koupit kazety

Man applying a label to a consumer unit

Standardní pásky

Pro všeobecné označování plochých hladkých povrchů jsou vhodné pásky Brother TZe standard dostupné v různých velikostech a barevných kombinacchí.

 

 

Consumer unit labelled with Brother black on yellow tape

Pásky se silným lepidlem

Pásky se silným lepidlem využijete, když budete potřebovat ještě větší adhezivní sílu než u standardních pásků. Vyrobeno pro použití na texturovaných nebo hrubých / nerovných površích. Pásky jsou navržené tak, aby zůstaly na svém místě a mohly být použity k trvalému označení. Při odstranění může dojít k poškození povrchu.

Brother fluorescent tape warning sign showing 400 volts AC

Fluorescenční pásky

Dostupné v jasně žluté a oranžové barvě. Tyto vysoce viditelné štítky zajišťují zvýraznění varovných / bezpečnostních značek a dalších důležitých pokynů.

Light switches identified with a Brother black on silver tape

Kovové pásky

Tyto trvanlivé pásky poskytují prémiovou povrchovou úpravu jakémukoli objektu, na který jsou aplikovány. Ideální pro identifikaci registrovaných aktiv vaší organizace, mohou být také použity k označování světelných spínačů a vytváření stylových informačních značek.

 

Brother security tape half peeled-off demonstrating the tamper evident properties of the tape

Bezpečnostní pásky

Ujistěte se, že je váš majetek správně označený pomocí této lepicí pásky. Díky použití speciálního lepidla zůstane po odstranění štítku vzorek šachovnice, který ničí pásku. To zastaví opětovné použití štítku buď na stejnou položku, nebo převedení na jiné aktivum, čímž zajistíte, že vaše registrovaná aktiva budou snadno účtovány.

 

Flexibilní ID pásky

Vyrobeno se speciálním lepidlem, které je speciálně navrženo pro označování a identifikaci kabelů a dalších válcových objektů s malým průměrem. Označení lze připojit dvěma způsoby:

  • Vlajka: umístěte kabel napříč středem štítku. Dejte obě poloviny dohromady a vytvořte štítek s příznakem.
  • Ovinutí: umístěte štítek na kabel a pak několikrát oviňte.

Zjistěte, proč je značení důležité jako součást řízení managementu