1. Domů Brother
  2. Tiskárny štítků a účtenek
  3. Tiskárny štítků pro elektrikáře

Nejdůležitějších šest podmínek pro značení:


Identifikace

Zanechejte svou práci jasně a úhledně označenou. Pomocí tiskárny štítků Brother P-touch vytvořte štítky pro: kabely a kabeláž, vodiče, pojistkové skříně, panelové desky, rozvaděče a spotřebitelské jednotky.

Také ideální pro: značky varování a nebezpečí, značení stoupaček, elektrických kanálů a potrubí.

Můžete také vytvářet štítky, které obsahují kontaktní údaje (včetně firemního loga na PT-E550WVP) pro zajištění zakázek v budoucnosti.

Připojení

Zjednodušte instalaci kabelů připojením nalepením odolného štítku Brother na každý konec kabelu. Zajistíte tak správné připojení a minimalizujete dobu potřebnou k řešení problémů a zjišťování zdroje závad.

Použitím originálních tiskových kazet Brother v tiskárně štítků P-touch si můžete být jisti, že vyrobené štítky budou čitelné a zůstanou spolehlivě fixované.

Splnění požadavků

Brother P-touch PT-E550WVP ve spojení s aplikací Cable Label Tool pro zařízení Apple a Android umožňuje vytvářet štítky, které splňují mnoho požadavků na identifikaci dle předpisů pro elektrotechniku.

Dále naše pásky s extrémní přilnavostí splňují standardy Underwriters Laboratories UL-969 a naše páska s teplotně smršťovacími trubičkami splňuje standardy UL-224.


 

Údržba

Veškeré další návštěvy pro údržbu nebo testování jsou usnadněny díky jasně označeným štítkům, panelům, kabelům a vodičům, potrubím a strojním zařízením.

Riziko

Prevence rizik volbou vhodného značení je kritické. P-touch PT-E550WVP s velkou šířkou pásky 24 mm vytváří text, který je snadno čitelný a použitím žluté nebo červené barvy pásky zajistí označení, které je velmi dobře viditelné.

Informace bezpečnosti pro veřejnost

Vytiskněte velmi dobře viditelné výstražné značky na požádání, kdykoliv a kdykoliv bude třeba. Fluorescentní žluté a oranžové štítky Brother mohou být použity k varování před potenciálním nebezpečím, vytištěny a okamžitě aplikovány tam, kde potřebujete.

Řada tiskáren štítků Brother P-touch

Video řady ručních tiskáren štítků

Naše video tiskáren štítků vám umožní objevit některé funkce a výhody různých modelů.

Podrobnější informace o tom, jak vytvářet štítky na zařízení PT-E550WVP, obsahuje řada videí s popisem použití, která krok po kroku ukazují jednotlivé vlastnosti.

Jak používat videa

Štítky, které splňují vaše vysoké standardy

Štítky na testy

Společnost Brother vyvinula technologii odolného laminovaného štítku již v roce 1988. Od té doby jim nespočet zákazníků důvěřuje ve všech svých požadavcích na značení. Jelikož je tištěný motiv chráněn průhlednou plastovou vrstvou, štítky obstojí ve zkoušce časem, ať jsou umístěny kdekoliv.

Zjistěte více v dalším popisu a stáhněte si leták s technickými informacemi o páskách, který uvádí další podrobnosti o našich štítcích a provedených testech.

Ke stažení (PDF - 2,6 MB)

Na rozdíl od běžných štítků zaručuje naše technologie laminace štítků ochranu tištěného motivu vrstvou průhledného polyethylenového laminátu. Výsledkem je prakticky nezničitelný štítek, který dokáže odolat i nejtvrdším podmínkám.

Jsme si skutečně jisti životností našich štítků, jelikož jsme je extrémně testovali. Naše výsledky dokazují, že laminované štítky Brother P-touch mají mnohem lepší vlastnosti než konkurenční nelaminované štítky. Můžete se spolehnout na profesionální kvalitu štítku, který zůstává dlouhodobě čitelný a přilepený.

Postup testu oděru

Technologie laminace pásky Brother zajišťuje, že laminované štítky Brother P-touch dokonce odolávají velké síle oděru.

Přes jednokilové brusné zařízení přešly laminované štítky Brother P-touch a nelaminované konkurenční štítky. Po 50 průchodech se znaky pod laminací štítku Brother P-touch nezměnily a laminace byla jen mírně poškrábaná. U tisku na nelaminovaném konkurenčním štítku došlo k jeho poškození.

Postup teplotního testu

Naše štítky byly navrženy tak, aby vydržely v mrazivých podmínkách nebo v extrémně teplém prostředí. Výsledky testů ukazují, že laminované štítky Brother P-touch odolávají teplotám od -80 °C do +150 °C.

Naše laminované štítky byly nalepené na desky z nerezavějící oceli při pokojové teplotě, pak byly zahřáté a chlazené po zadanou dobu. Po 72 hodinách při -80 °C nedošlo ke znatelné změně přilnavosti nebo barvy pásky. Po 2 hodinách při + 150 °C zůstává text na štítku i přes nepatrnou změnu odstínu barvy pásky zcela neporušený.
Posup testu vyblednutí

Laminované štítky P-touch, byly navrženy tak, aby zůstaly jasné a čitelné, jako v době kdy byly aplikovány, ať je použijete kdekoliv.

Několik laminovaných štítků Brother P-touch v různých barvách bylo nalepeno na desky z nerezavějící oceli a byly vystavené simulovanému venkovnímu UV záření po dobu přibližně 12 měsíců a byly pozorovány změny v barvě podkladové pásky (test vyhovující JIS K7350-2 / ISO 4892-2). Vytištěný text na všech páskách zůstal nezměněn a byl dokonale čitelný. Červené, žluté a floorescenční pásky však vykázaly, že na pozadí pásky dochází k blednutí. Jiné barvy štítků Brother ukázaly malou nebo žádnou změnu..
Postup chemického testu

Chemické testy byly realizovány na laminovaných štítcích Brother a konkurenčních nelaminovaných štítcích.

Testy byly provedeny ve dvou stupních:
Stupeň 1 - chemická zkouška ponořením
Stupeň 2 - Test chemické odolnosti

Pásky byly nejprve nalepené na skleněné podložky a pak ponořené do různých chemikálií po dobu 2 hodin. Nezměnila se kvalita tisku a štítky zůstaly fixovány k podložkám.
Ačkoliv některé etikety namočené v určitých chemikáliích vykazovaly nepatrné oddělení laminovací fólie, otírání štítků stejnými chemickými látkami nemělo naprosto žádný účinek. I když jsou na štítky Brother P-touch vylité chemikálie, stačí je v rámci prevence proti poškození dostatečně rychle utřít.

Dále byla laminovaná páska Brother P-touch přilepená na několik skleněných desek. Závaží 500 g s nasáklým hadříkem vodou prošlo 20 krát přes každý štítek. Kvalita tisku laminátových štítků Brother P-touch nebyla ovlivněna, na rozdíl od konkurenčních nelaminovaných štítků.
Postup testu působení vody

Laminované štítky společnosti Brother jsou extrémně odolné proti kontaktu a ponoření do vody po delší dobu.

Testy byly provedeny ve dvou stupních:
Stupeň 1 - Test ponořením do vody
Stupeň 2 - Test odolnosti proti vodě

Pásky byly nejprve nalepené na skleněné podložky a pak ponořené do vody po dobu 2 hodin. Nezměnila se kvalita tisku a štítky zůstaly fixované k podložkám.

Pro druhou zkoušku byla laminovaná páska Brother P-touch přilepená na několik skleněných desek. Závaží 500 g s chemicky napuštěným hadříkem prošlo 20 krát přes každý štítek. Kvalita tisku laminátových štítků Brother P-touch nebyla ovlivněna.

Jsme vždy na dosah, abychom Vám poskytli další pomoc a odpověděli na všechny vaše dotazy.

Souhlas můžete kdykoli stáhnout. Osobní údaje, které poskytnete, budou použity v souladu s našimi Zásadami ochrany soukromí a zásadami cookie, které jsou k dispozici zde.