Originální kazeta s páskou Brother TZe-SE4 - černý tisk na bílé, šířka 18 mm

Páska Brother TZe-SE4 - černý tisk na bílém podkladu - šířka 18 mm, délka 8 m.

875,00 Kč včetně DPH 723,00 Kč bez DPH
Nalézt místní obchod
Chraňte se před krádeží a manipulací s originální páskou Brother TZe-SE4. Tato odborně vyvinutá bezpečnostní plombovací páska TZe-SE4 vám přinese jistotu, že okamžitě zjistíte manipulaci se zapečetěným zařízením.
.

Klíčové vlastnosti

  • Šířka 18 mm, délka 8 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Zajistí zřetelné, trvanlivé výtisky

Přehled

Originální bezpečnostní páska Brother TZe-SE4 s černým tiskem na bílém podkladu byla odborně vyvinuta pro poskytnutí jistoty, že jste chráněni před krádeží a neoprávněnou manipulací.

Ideální pro tvorbu elektrotechnických bezpečnostních štítků odolných proti neoprávněné manipulaci. Tato laminovaná páska zajistí, že štítek nemůže být odstraněn a přilepen bez poškození jinam. Pokud je bezpečnostní štítek z pásky TZe-SE4 odlepen, dojde ke zničení potisku do šachovnicového vzoru a jeho opětovné použití je již nemožné. 

Možná potřebujete chránit důvěrné informace uložené v krabicích a šanonech. Jelikož štítek z TZe-SE4 vás upozorní na neoprávněnou manipulaci, můžete posoudit, zda byly ohroženy vaše zabezpečené informace.

Kazety s páskou TZe se snadno a rychle instalují, což zaručuje, že vaše zařízení P-touch snadno splní všechny vaše požadavky na tvorbu štítků. Pokud si vyberete pásku Brother TZe-SE4, zajistíte, že vaše zařízení bude plně funkční a poskytne vám výsledky, které budou zřetelné, čitelné a trvanlivé.

Tato výměnná páska TZe-SE4 s černým tiskem na bílém podkladu byla přísně testována společností Brother s důrazem na nejvyšší dokonalost a spolehlivost.

Kompatibilní s