Originální kazeta s páskou Brother TZe-PR935 - bílá na stříbrném podkladu, šířka 12 mm

Brother TZe-PR935, bílá na stříbrném podkladu - šířka 12 mm

Bílý text na stříbrném podkladu

šířka 12 mm, délka 8 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Detaily produktu

tzepr935_main

Jistota jasných a trvalých výsledků

Key features

  • Bílý text na stříbrném podkladu
  • šířka 12 mm, délka 8 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Jistota jasných a trvalých výsledků

Popis

Genuine replacement TZe-PR935 premium labelling tape. Its sparkling silver coloured background gives a premium feel to name badges, signs, and makes it a great addition to customise your crafts, cards and gifts. Its laminated overcoat ensures that your labels will be well protected from damage. Compatible with P-touch label printers that show the TZ or TZe logo on the tape cassette cover.

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Tato prémiová laminovaná páska TZe-PR935 byla společností Brother důkladně testována, aby byla co nejodolnější a nejspolehlivější.

Ať už chcete označit složky nebo pořadače v kanceláři, vytvořit jmenovky, štítky na trofeje, kvalitně vypadající cedule nebo vytvořit štítky pro jedinečné řemeslné výrobky či dárky, tato páska zajistí prvotřídní vzhled všech štítků, které vyrobíte.

Tato univerzální laminovaná páska TZe-PR935 se skládá z několika vrstev a umožňuje vytvářet štítky, které zůstávají stejně ostré a čitelné jako v den jejich aplikace.

Výběrem originální pásky Brother TZe-PR935 zajistíte, že vaše zařízení bude i nadále pracovat co nejlépe a poskytne vám výsledky, které jsou jasné, čitelné a navržené tak, aby vydržely.

Zpět na začátek