Originální páska Brother TZe-PR831 - černá na zlatém podkladu, šířka 12 mm

Brother TZe-PR831 černá na zlatém podkladu – šířka 12 mm

Černý text na zlatém podkladu

Šířka 12 mm, délka 8 m

Vysoce kvalitní originální kazeta Brother

Detaily produktu

tzepr831_main

Jistota jasných a trvanlivých výsledků

Detaily produktu

  • Černý text na zlatém podkladu
  • Šířka 12 mm, délka 8 m
  • Vysoce kvalitní originální kazeta Brother
  • Jistota jasných a trvanlivých výsledků

Popis

Originální náhradní páska TZe-PR831 Premium. Její třpytivé zlaté pozadí dodává jmenovkám, cedulkám a nápisům prémiový vzhled a je skvělým doplňkem pro přizpůsobení vašich výrobků, přání a dárků. Její laminovaná krycí vrstva zajišťuje, že vaše štítky budou dobře chráněny před poškozením. Kompatibilní s tiskárnami štítků P-touch, které na krytu kazety s páskou zobrazují logo TZ nebo TZe.

Kompatibilní s

Zobrazit více
Zobrazit méně

Více o tomto produktu ...

Tato prémiová laminovaná páska TZe-PR831 byla společností Brother důkladně testována, aby byla co nejodolnější a nejspolehlivější.

Ať už chcete označit složky nebo pořadače ve své kanceláři, vytvořit jmenovky, štítky na trofeje, kvalitně vypadající cedule nebo vytvořit štítky pro jedinečné řemeslné výrobky či dárky, tato páska zajistí prvotřídní vzhled všech štítků, které vyrobíte.

Tato univerzální laminovaná páska TZe-PR831 se skládá z několika vrstev a umožňuje vytvářet štítky, které zůstávají stejně ostré a čitelné jako v den jejich aplikace.

Výběrem originální pásky Brother TZe-PR831 zajistíte, že vaše zařízení bude i nadále pracovat co nejlépe a poskytne vám výsledky, které jsou jasné, čitelné a navržené tak, aby vydržely.

 

 

 
Zpět na začátek